Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tűnhetnék anny idősnek...

Hogyan tűnhetnék anny idősnek amennyi valójában vagyok, nem fiatalabbnak? Help!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval a helyzet az, hogy 15 éves vagyok, elsős gimmnazista, azonban ezt senki se hiszi el nekem elsőre. Alacsony, vékony vagyok, babaarccal, hofehér bőrrel, kék szemekkel, hosszu szőke hajjal. Mindenki kb 7-esnek nèz. Alapbol szoktam sminkelni, de csak természetesen, földszinekkel vagy szemhéjtussal. Ha csak tust használok, akkor előfordul, hogy a számra egy erősebb színt használok (azért nem kell nagyon durva szinekre gondolni) Az öltözködésem csajos, nőies, de néha egy kicsit lazábbra veszem :) Magassarkut is szoktam hordani, a hétköznapokban csak telitalput. Biszont még igyis olyan babaarcom van, hogy mindenki fiatalabbnak néz, mit tehetnék? Nem akarok a koromnál többnek látszani, tényleg csak annyinak, amennyi vagyok, de nincs több ötletem Kérlek segítsetek!
2013. jan. 20. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Vágass valami komolyabb nőies frizurát, már az is sokat számít. Amúgy meg örülj hogy ilyen vagy. :P
2013. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt javaslom, mint az előttem szóló. Egy haj sok mindenre megoldás. Azt mondják, a sötét haj öregít picit, viszont ha eddig nem festetted, szerintem ne is kezd el, mert tönkreteszi nagyon. Max melíroztasd. Amúgy meg hidd el, 10-15 év múlva örülni fogsz, ha fiatalabbnak néznek a korodnál :)
2013. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!Én 17 éves vagyok,de évek óta sokkal fiatalabbnak néznek,mint ami valójában vagyok.Ugyanez a helyzet nálam is: alacsony,vékony,szőke. Gimi elején engem is zavart,mostanra megszoktam és már nem érdekel:) Örülj neki te is :)
2013. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, de van amikor még most is elkérik egy-egy buliban a személyimet, eleinte nem igazán örültem ennek, de ma már úgy vagyok vele, hogy 30 évesen majd örülni fogok neki, hogy csak 20-nak nézek ki :)
2013. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én csak 12 éves vagyok,de mindenki 15-nek néz első látásra.

Fordítva jobban örülnék.

2013. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha most még nem, de később biztos örülni fogsz, hogy fiatalabbnak néznek. Engem elsős gimis koromban végzősnek néztek, akkor jó volt, de most már nem annyira kellemes, amikor csak 30+-os férfiak látnak meg, korombeliek inkább elkerülnek...

Egyébként a fekete smink és a nem túl csicsás ruhák azok, amik szerintem felnőttesebbé tesznek, de nem szabad túlzásba vinni, különben egész más, "olcsó" hatást kelthet.

Képzelem, milyen kis gida leszel 20-25 évesen is. Jó az! ;) 21/L

2013. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!