Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A moyra körömlakk jó körömlakk...

A moyra körömlakk jó körömlakk? aki használta írjon légyszi véleményt

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
fos . 10perc alatt lepattog,3szor kell átfesteni és az egész rossz.
2013. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,nekem nem.Nagyon jó márka,szerintem.A legjobban az UV fényes fedőlakk tetszik.
2013. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki használt már jobbat, annak ez szar. Inkább egy Rimmel, vagy Astor, nem sokkal drágább, de jó alaplakkal és fedőlakkal isteni. Az OPi a csúcs persze, de nagyon drága sajnos.
2013. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is használtam jobbat is,de mégse tud többet nekem egy astor vagy loreál mint a moyra. Opit persze még nem próbáltam,de nem hiszem hogy kibírná az is a mosogatás,takarítás kombót napi szinten.

Tehát visszatérve nekem bevált,méghozzá azért mert igen intenzív színei vannak,nem csíkosodik,nem sűrűsödik. Tartósnak annyira tartós házimunka mellett mint bármelyik lakk. Én fedőlakkot is ebből a márkából használom,gyémántfedőlakk a neve,és nagyon jó!

Árát mindenképp megéri,viszont figyelni kell hol veszed mert többszáz ft különbség lehet üzletenként.

2013. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
egész jó ,nekem 4-5 napig is fent marad és csak 2 réteget kenek a körmömre. viszont buborékosodik ,és 1-2 honap után sűrűsödik be
2013. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom akinek szar az mit csinál vele, de nekem semmi bajom vele, épp olyan mint bármelyik körömlakk. Semmivel nem bírja kevesebb ideig... se tovább. Az én körmömön ez is 5-6 napot bír ki. De ez jellemző az összes körömlakkra, az Essence kivételével. Az 1 napot sem bír ki fedőlakk nélkül.
2013. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megfelelő fedőlakkal-alaplakkal bírja addig, mint a sokkal drágábbak. Tulajdonképpen néhány nap után, ha a fejemre állok is megkopik a végeken minden lakk, akkor meg le kell mosni, mert igénytelen. :D Moyrában sok szín és effekt megtalálható, egyszerűen beszerezhető és lényegesen olcsóbb, mint egy OPI vagy Essie.

De legalább elég olcsó, hogy kísérleti jelleggel bevállalj 1-2 darabot, és ha neked mégse válna be, akkor nincs nagy szívfájdalom. :D

2013. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem én kipróbálom ezt a lakkot elég sok véleményt olvastam hogy nagyjából jó.és köszi mindenkinek megy a zöld kéz
2013. jan. 21. 19:50
 9/9 Leving válasza:
Nekem vannak kb 3 éves moyráim, mind működik, semmi gond nincs velük. Szépek a színek, jó a minőség, alacsony az ár. Kell ennél több? :)
2014. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!