Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség. Kb.1 hónapja vettem...

Segítség. Kb.1 hónapja vettem egy fehér adidas táskát észrevettem, hogy lejött az alján egy ici pici darab de akkor is most vettem nem rég, az A betűn pedig egy fekete pont van. Szerintetek ezért visszavigyem az üzletbe, mert van rá 1 év garancia?

Figyelt kérdés
és vigyázok rá!!méghozzá 15 ezer forint volt..mitcsináljak?
2013. jan. 22. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

vidd vissza, egy hónap után rendeltetés szerű hazsnálat mellett szerintem nem lehe tproblémájaagy levásárolhatod az

veszteni valód semmiképp nincs

de tuti ki fogják cserélni vagy levásárolhatod az árát, de igazából garanciaidőn belül még a pénzedet is kötelesek visszaadni

2013. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem fognak ott kiröhögni?
2013. jan. 23. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

mègis mi okuk lenne röhögni? ha nem mered egyedül visszavinni kèrd meg valamelyik szülőd vagy egy jódumàs haverod hogy kísèrjen el. vidd vissza mindenképp , vesztenivalód nincs

a kìnaiban is kicserélik itt mèrt ne tennék

2013. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!