Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet, hogy a fehér iPhone...

Lehet, hogy a fehér iPhone gyengébb mint a fekete?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén hangzik, de sajnos ez a tapasztalatom. Tavaly ősszel együtt vettünk a párommal iPhone 4-t a T-ben. Ugyanolyan csomag, ugyanolyan telefon, ugyanakkor. Az enyém fekete, kifogástalanul működik. Az övé fehér, és egy iPhone-hoz képest sokszor lefagy, nem megy az érintője, semmit nem lehet rajta csinálni. Ez percekig is eltart. Nem ejtette le soha, rendeltetésszerűen használja. Jailbreakelve egyik sincs, pláne, hogy most szeretnénk élni a garanciával. Holnap mennénk be a T-mobileba, mit gondoltok kicserélik? Vagy csak ha balhét csapunk?

Egyébként több ismerősömnek is iPhone 4 van, akiknek fehér, szintén panaszkodtak hasonló gondokra.



2012. jún. 29. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az a fehér hibás

Próbáld meg garira kicseréltetni

2012. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ebbe a ráció? Ugyanazok az alkatrészek vannak mindegyikben, csak a borítás színe különbözik.
2012. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ezért kérdezem én is...
2012. jún. 29. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát a válasz: nem lehet. Kb. annyi valóságalapja van, mintha kitalálnád, hogy a fehér BMW gyengébb, mint a fekete.
2012. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
néha nekem se reagál az érintő, de az általában akkor szokott előfordulni, ha egy kicsit nedves a kezem. azt nem szereti egyik kapacitív kijelző sem...főleg így nyáron. mivel feketét nem próbáltam, nincs hasonlítási alapom, de nekem ezen kívül nincs bajom vele. mivel garis, szerintem inkább vigyétek el, maximum elküldenek :D
2012. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!