Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nincs itthon körömlakk...

Ha nincs itthon körömlakk lemosó mivel szedjem le a a lakkot a körmömről?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Semmi mássl nem jön le, csak lekaparni lehet. de akkor a körmöd tönkremegy. miért nem szaladsz le a bolta, minden sarki kis piszkosban árulnak.
2009. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
93%
Hát csak azzal lehet ebben az előzö embernek igaza van de ha van otthon valmijen tonikos alkoholos erős szer azzal is lejön de semmi képpen ne kapargasd mert tönkre megy a körmüg én körömkozmetikus vagyok már csak tudom.
2009. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Apukádnak biztos van otthon egy kis higítója :) Vicces,de ez tényleg leszedi
2009. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
97%
De én is azt mondom,hogy inkább a körömlakklemosó...
2009. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy már bezárt minden olyan bolt ahol kapni lehet nekem meg pont most kezdett el lekponi :S:S

ajjaj...

2009. szept. 1. 20:01
 6/43 anonim ***** válasza:
81%

Hu, hogy micsoda hatalmas problémaid vannak neked :D

Na, de a kérdésedre valaszolvan, kenj friss koromlakkot a régire, és utana egy sminklemoso koronggal vagy papirzsebkendovel torold le rogton. A friss réteggel egyutt lejon a régi is, ha sotétebb a koromlakkod, akkor maceras meg igen sokat el kell hasznalnod, dehat ez van :)

2009. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
42%
úgy hogy szaladj le a boltba és vegyél körömlakk lemosót de ha nemérdekel hogy el*c*s*e*s*z*e*d a körmöd akkor reszelővel lereszelheted vagy ollóval lekarparhatod de ha neked nem ciki akkor nyugodtan várd meg míg lepattog a körmödről a összes körömlakk ;)
2009. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
72%
ja az uccsó vagyok és még egy jó tanács: alkohol
2009. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
98%
Higgy annak a válaszolónak, aki a friss lakkos választ írta! Működik, és még kevésbé roncsolja a körmödet, mint a lakklemosó!
2009. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%
Ja! És ezzel a megoldással a csillámporos lakkok is sokkal könnyebben eljönnek!
2009. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!