Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem gyártanak VILÁGOS...

Miért nem gyártanak VILÁGOS alapozókat?

Figyelt kérdés

Fehérbőrű vagyok, főleg így télen és nem találok magamnak alapozót. Egy márkából találtam, az a Bourjois. Bár annyira nem vagyok érte oda. De ez is határeset, csak ez volt a legvilágosabb a müllerben. Miért nem képesek világos bőrűekre alapozót gyártani? Biztos van aki még nálam is világosabb bőrű. Néztem Lorealt, Maxfactort, Maybelline, Make up Factoryt, Astort, Art Decot, Cilinque-t... ezekből mint sötét nekem a legvilágosabb árnyalat. Chanelnél meg Shisedonál találtam ami kb olyan világos mint a bourjois. De nincs 15-20 ezer forintom rá. De sosem láttam még alapozót ami túlságosan világos a bőrömhöz. Kőpúderből se könnyű találnom.


Szerintem jól tennék, ha végre neki állnának világos alapozókat gyártani. Ti milyen világos alapozót használtok?


2013. jan. 26. 22:59
1 2
 1/11 cathilina ***** válasza:
Én többnyire nem használok semmit. Pont azért, amit leírtál. Ha valahova tényleg muszáj megcsinálnom a sminkemet, akkor kozmetikus, de a legvilágosabb alapozó (aminek nem ötszámjegyű az ára) is legalább 2-3 árnyalattal sötétebb a bőrömnél. Azt hiszem, a szépségipar összeesküdött ellenünk.
2013. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is fehér bőrű vagyok. Próbáltam mindig a bőrömhöz illő alapozót találni, meg púdert. A púderből a legvilágosabb nekem nagyon világos.Sötétebb meg túl sötét. Most van egy alapozóm Mülleres Misslyn a neve. Egész jó szerintem. 07-est használok. Púderem is Misslyn-es de az túl sötét természetes fénynél.


Mondjuk velem az a baj, hogy próbálok sötétebbet keresni ami még megy a bőrömhöz, de most mellényúltam. Világos púderrel használom a sötétet.

2013. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is világos a bőröm, de az essence legvilágosabb árnyalata pont jó. (nem a sima alapozóból, az nekem is sötét, hanem a krémes alapoóból) Egyébként pont ma olvastam a neten fehér alapozóról, amit bármilyen normál alapozóhoz keverhetsz, és igy kikeverheted a legvilágosabb árnyalatokat is :) Az ára azt hiszem kb. 2000ft körül volt, és aki irt róla nagyon dicsérte.

[link] ezt kell bármilyen alapozóval összekeverni :)

2013. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na erre én is szeretném tudni a választ. A maybelline habállagú alapozóját használom, abból nyaranta a 30-as árnyalat a jó. Télen a 10-es árnyalatot szoktam használni, de idén észrevettem, hogy ez is sötétebb 1-2 árnyalattal a megfelelőnél. Azon gondolkozom, hogy elmegyek a Mac-be, hátha ott találok.
2013. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon világos a bőröm. Ilyenkor télen szinte semmi sem passzol hozzá, a legvilágosabb alapozó amit találtam a Max Factor Color Adaptból az Ivory. Ha ezt lepúderezem egy világosabb púderrel, akkor úgy jó. Púdert könnyebb találni, mert a Translucent árnyalatok általában nagyon világosak. Az Essence-nek van a porpúdere, az szó szerint hófehér, meg a mattító púderéből a legvilágosabb is. A NYC porpúdere is egész jó, az is nagyon világos.

Nálam az a baj, hogy erős fedés is kell az alapozónál. Megvettem a Max Factor Facefinity-ből a legvilágosabbat, de az is nagyon sötét nekem, viszont jól fed. Ki akarom próbálni, hogy összekeverem a Color Adapttal, hátha úgy jobb. Amúgy szerintem azért nem gyártana extra-világosat drogériás márkákból, mert nem nagyon tudják eladni. Viszonylag kevés nőnek van ennyire világos bőre, inkább az "átlagszíneket" árulják, az jobban fogy.

2013. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Énse találtam egyet se, pont ugyanaz a problémám.Púderből vannak jók hála istennek, esetleg azt lehet keverni hidratálóval plusz korrektor.
2013. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyetlen alapozót találtam ami elég világos nekem, akciósan volt 9000 ft dior...
2013. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszoló lényegében megválaszolta a kérdést :)
2013. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sajnos nem igazán, mert én használtam azt a berry m cuccot és annyi pattanásom lett tőle hogy az valami lehetetlen :((
2013. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Télen nekem is nagyon kifehéredik a bőröm, és a hideg miatt könnyen irritálódik.

Nekem Newyork Color alapozóm van, nem drága, egy ezres, és az árához képest igazán szépen fed.

001 Ivory árnyalat

2013. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!