Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing szúrása, mely...

Nyelv piercing szúrása, mely más piercing szúrásához hasonlítható fájdalomban mérve?

Figyelt kérdés

Nyelv pc-sek!

Nektek mennyire fájt a szúrás, ha egyáltalán fájt?

Hol csináltattátok?

Fogakat mennyire károsítja?

Szerintetek előre vagy hátrébb kéne tetetni? Azért kérdezem, mert azon gondolom, hogyha spirálra le szeretném cserélni, akkor gondolom előre kell a szúrás... de viszont, hogyha előrébb van a pc, akkor többször hozzáér a foghoz.

Egyet szeretnék a nyelvembe, de azt jó helyre.


Köszi a válaszokat!



2013. jan. 28. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Amikor szúrták minimális fájdalmat éreztem, egyáltalán nem volt vészes. Utána se fájt mert el volt zsibbadva. Nekem középtájra tették, így nem ért hozzá a fogamhoz. Miskolcon csináltattam a Plazaba, ők nagyon jók!
2013. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szúrás nem fáj mert nem érzed, inkább kellemetlen, hogy folyik a nyálad és a véred és nem érzed belőle semmit csak ha már a ruhádon van (saját eset). Utána fáj, én 2 napig nem tudtam beszélni mert kitöltöttem a számat a nyelvem, enni 1 hétig nem bírtam, csak levest szívószállal, pösze voltam 2 hétig. Hát...szeretem, megvan 10 éve de biztosan nem szúratnám újra. Persze nem mindenki ilyen, másnak 1-2 nap és totál begyógyul.

Bárhová szúrod a fogzománcot leszedi a fém, önkéntelenül is játszol vele, alvás közben akár. Mindenképp műanyagra érdemes cserélni, az nem bántja a fogakat.

2013. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 31. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon betojva mentem a piercingesemhez, mert a lány, aki mondta, hogy neki is csinálta a srác, egy hétig alig tudott enni...Nos elmentem, lefújta lidokainnal, átszúrta, betette, kb 2 perc volt. Kiment az érzéstelenítő hatása, semmi fájdalom.....Fél óra után hazaértem, ettem karfiollevest és sültkrumplit. Jó a só az kicsit kényelmetlen volt, de apum a mai napig nem tudja, pedig 24 vagyok :D Csak egyszerűen nem szereti ezeket a dolgokat, így nem is mutogatom neki. Tehát nekem fel sem dagadt, se nem fájt, én azonnal tudtam utána enni. Pösze sem voltam.

Nekem előrébb van, mert mondtam a srácnak, hogy még gondolkodok még egyen, és így inkább előre csinálta.

A fogak, hát nekem letörött egy nagyon pici (tényleg, akkor látszik, ha tényleg azt nézem), mert kisfiam van, és amikor játszottunk, épp kint volt a piercingem, és felcsapta a térdét, és összekoccantottam a fogammal.


Műanyag nyelvpiercingem volt, én elrágtam:))

2013. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Amúgy pont két hete megcsináltattam. A szúrás nem fájt, utána se nagyon éreztem semmit. Harmadik nap feldagadt a nyelvem, de ha nem nézem meg a tükörben akkor fel se tűnt volna. A piercer is azt mondta, hogy a fülszúrást sokkal kevesebben bírják, pedig én attól egyáltalán nem partam annak ellenére, hogy az industrialom alsó része érzékeny volt. A fájdalmat is elég jól bírom, csak valahogy rossz volt belegondolni, hogy izomba kerül... :/
2013. febr. 16. 17:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Én apum se szereti az ilyeneket :D Amikor meglátta a tüskéket a fülemben..... :D Amúgy én 17 vagyok :)
2013. febr. 16. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
ismerős...14 fülbevalóm van nekem is, meg 4 piercing.. :DD
2013. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!