Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok, egy nagy orrú...

Mit gondoltok, egy nagy orrú szemüveges lány is lehet szép? Vagy a szépség nem ettől függ?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nagy az orrom. Nagyon sok fiúnak tetszettem már, bár néha cikiznek emiatt. Nemrég lettem szemüveges és nagyon félek hogy a nagy orr+szemüveg elrémiszti a fiúkat vagy csúnyának gondolnak. Mindenki azt mondja hogy jól áll nekem a szemüveg és az arcomhoz a nagy orr illik de nekem mindig elmegy az önbizalmam. Azt mondják hogy amúgy szép arcom van.

2013. jan. 29. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
küldj képet :)
2013. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is! Amugy az osztályunk legszebbb csaja nagy orru és szemcsis ;)
2013. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik, nyugi. A szépség nem centiméterekkel behatárolható fizikai dolog.
2013. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a szemüveg amúgy előny mert szimmetrikusabbá teszi az arcot


a küldesz egy képet jobban tudnék rólad véleményt mondani

16/F

2013. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szemüveg tereli a tekintetet az orrodról és kisebbíti, főleg, ha hosszú vagy előreugró és nem krumpli. Egyébként meg ha minden más szép rajtad, bőr, mosoly, alak, akkor nem oszt, nem szoroz...
2013. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

amúgy vannak ilyen személyiségfejlesztő könyvek szerintem jót tenne neked.

engem mindig is "lenyűgöztek" az önbizalom-teli(nem nagypofájú vagy ilyesmi) lányok, akik smink nélkül kócos hajjal sem érzik magukat szarul stb

2013. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az alakom jó, azzal tisztában vagyok és a bőröm sem hibás azt mondják a szám szép és szépen mosolygok :) Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 29. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat, szerintem nem nagyon... Cukiarcu csajok a nyerok, meretaranyos, szepvonalu orral.
2013. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ugyanez van velem is:D :S
2013. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!