Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Biztonságos a nyelv piercing...

Biztonságos a nyelv piercing csináltatás?

Figyelt kérdés

Mivan ha valami félresikerül? Azt hallottam, ha rossz helyre szúrnak, lebénulhat az egész nyelv, vagy feldagad és megfullad az ember. Igaz lenne?

Vélemények, tapasztalatok?



2013. jan. 16. 20:39
 1/3 anonim válasza:
Igen, ha rendes jól felszerelt és szakértőt foglalkoztató szalonba mégy. Ott a továbbiakról is biztosan tájékoztatnak. ;)
2013. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezném azoktól akik ezeket állítják, mégis hány konkrét esetről hallottak? Hidd el egyet se tudnának felhozni! Menj szakemberhez és garantáltan semmi bajod nem lesz! ;)
2013. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én lebénulásról még nem hallottam, feldagadni meg persze, feldagadhat a szúrás miatt, de attól még nem fullad meg. nekem is be volt dagadva szúrás után egy pár napig, de nem fulladtam meg :D és erre mindenkinek másképp reagál a szervezete, van, akinek egyáltalán nem dagad be, van, akinek igen. mellesleg ha profihoz mész, az nem fogja mellészúrni :)
2013. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!