Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kb mennyibe kerülnek ezek az...

Kb mennyibe kerülnek ezek az alapozók? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
L'Oreal, Dior, Chanel, Estée Lauder, Clinique, Mac, Lancome. Légyszi ne írjatok olyanoka, hogy olcsóbb árkategóriában is vannak jobbak, már mindet kipróbáltam közülük...
2013. jan. 29. 23:28
 1/7 anonim válasza:
Nem lesz olcsó mulatság , ha ezeket is mind végigpróbálod. :S Ilyen problémás a bőröd, hogy abszolút semmi nem volt jó?
2013. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rimmel stay matt-ot próbáltad? milyen arctipusra kellene amúgy neked?

ezek közül én csak a clinique-t próbáltam.

2013. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, a Rimmelt próbáltam, kipattogtam tőle. Legjobb talán a Maybelline Affinitone volt, de kicsit szárította a bőrömet és amúgy is szeretnék kipróbálni újat.
2013. jan. 29. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Clinique-t és a Mac-at ajánlom. kremmania.hu-n fent van az összes fajta,véleményekkel,tapasztalatokkal.
2013. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

7000 ft fölött van mindegyik szerintem ezek közül. De nem tudom mit vársz tőlük, ha az olcsóbbak nem voltak jók akkor ezek sem lesznek. Nagyon durva bőrhibákra nem az alapozó a megoldás, attól csak rosszabb lesz.

Nekem van egy MAC ami 7000 ft volt akciósan, Dior 16000 vagy több, Clinique 7000 ft, Estée Lauder 10000 ft... ilyesmi árak vannak ezekből. Hozzátenném nekem egyik sem vált be, jobban szeretem az 1400 ft-os Manhattan alapozómat.

2013. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van Mac Studiofixem, 9900 ft volt. Alkalmanként használom, mert bár fantasztikus a finise, rettenetesen megterheli a bőrt, a szárító hatás és a rendkívül erős fedés miatt. Ezek profi termékek, színészeket, modelleket is ezzel sminkelnek. Sminkesek is mondták, hogy ezt ne használjam nap mint nap és igazuk volt. Hétköznapra egy egyszerű Maybelinne Affinitone-t használok, pont a könnyű fedés miatt.
2013. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a Clinique alapozókat ajánlanám. Régebben nagyon sok bajom volt a bőrömmel, és én belsőleg is kezeltem, de addig is kellett egy jó alapozó, ami jól fed, viszont nem tűnik úgy, hogy 6 réteg kence van rajtam. Ennél jobb alapozót nem ismerek, pedig jó párat kipróbáltam már. Igaz, hogy nem olcsó, de megéri és sokáig tartanak.
2013. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!