Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tini lányok! Nektek milyen...

Tini lányok! Nektek milyen táskátok van?

Figyelt kérdés
Olyan táskát szeretnék amit csak vállra rakok és már megyek vele.szoval ilyent szeretek és azért raktam fel ezt a kérdést hogy megtudjam h nektek milyen van.linkeljétek ha lehet.<3
2013. jan. 30. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
linkelni nem tudok:DD( Telefonról vagyok) De: van egy sötétkék bőr nagy prada taskam, egy bőr bordó nike, egy szövet fehér nike ( sok feketefeher cipő van rajta:D) Az összes pakolos. egyébként a Nike nagyon jókat és egyedi taskakat gyárt:)
2013. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nekem ilyenek vannak, meg egy harmadik csipkés fodros fekete-kék, de arról nem találtam képet. De gondolom nem is ilyesmit akarsz.

2013. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocs, de én rühellem az egyvállas táskákat, kényelmetlen, nehéz, egyoldali és funkciótlan a számomra. De ha nagyon akarod akkor:

[link]

[link]

2013. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, mégis tudok linkelni:D

Prada : [link]


Nike: [link] ( Csak a narancs rész helyett nekem fehér:))

És még egy ilyenem is van, csak nekem sötétebb piros:

[link]

2013. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondoltam amilyeneket a 2. Válaszadó linkelt főleg az első,az nagyon cool.nekem nem nagyon jön be a nike..<3mind1.amugy köszikeee
2013. jan. 30. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!