Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok JÓ fehér vagy ezüst...

Tudtok JÓ fehér vagy ezüst hajszínezőt mondani (vagy olyan márkát, ami gyárt ilyet)?

Figyelt kérdés
Lehetőleg tartósabb fajta legyen, tehát ne olyan, ami első mosással ki jön...

2013. jan. 31. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor ne szinezőt keress, hanem festéket. Azok hatnak hosszabb ideig és mosás-állóak is.

A szinezők, amiket minden mosás alkalmával fel kell tenni, mert a korábbi lejön a mosás során. Én a Callos gyártmányt használom, igaz, hogy samponnak van írva, de attól függően, milyen hosszú ideig hagyod a habot a hajadon, attól függően adja az ősz, vagy ezüst színt, esetleg hagy valamit még az eredeti árnyalatból.

(Már a 100-asok is árulják, cca 500 .-/flakon.

2013. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És mi a pontos neve annak, amit te használsz?

Egyébként azért kéne hajszínező, mert festéket próbált egy párat már, és egyik se vált be (élen a palette és garnier ezüst szőkéjével)

2013. jan. 31. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Callos gyártmány, bementem a 100-asba, mert nekem is úgy mondták, és kértem az eladótól a hamvasító hajmosó, szinezőt.

Aztán láttam az oldalára írva, hogy alapjaiban sampon. Kb. 10-15 percig hagyod a habot a hajadon, akkor egyszínű, szép fehér lesz a hajad. Állítólag, aki ennél is tovább tartja rajta, akkor kezd el (biztos láttál már) olyan kékes-lilás-őszes árnyalatot venni.

Én magam csak megmosom vele, 2-3 percet hagyok neki, így még nem vagyok tőle teljesen fehér-ősz, de nem is vagyok annyira tarka, mint nélküle.

2013. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ...:)

Megy a zöld...:D

2013. jan. 31. 20:33
 5/6 anonim válasza:

Kallos professional Shampoo Sliver reflex.

Szurke dobozban van,elol sotetkek es irja ezeket rajta.Majd alatta hogy ezust szinezo sampon.

Maga a sampon (ne ijedj meg tole) borzasztoan sotetkek,majdnem fekete,de nagyon jo. en 10 percet hagytam rajta mert a fekete hajamat kiszivattam,es csunya voroses lett,ez sokat enyhitett rajta. Inkabb latszott barnanak mint vorosnek. :)

2013. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És ez a Callos pár mosás után kijön??
2015. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!