Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért büdös annyira a porcelán...

Miért büdös annyira a porcelán építő szettem?

Figyelt kérdés

rendeltem online és egy zacskóban érkezett aminek rettenetes szaga van az egész tartalmával egyetemben

kitettem egy kicsit az ablakba de nem tudom jót tesz-e neki

(mármint a szagának)

valami tanács



2013. jan. 31. 22:00
 1/9 Nagyenn nagydé ***** válasza:
100%
A liquid az (a folyadék amibe mártod az ecsetet, hogy fel tudd rá venni a port). Borzasztó szaga van, csak jól szellőző helyen használd! Ja és ne szagolj bele közelről...tapasztalat :D
2013. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A liquid már csak ilyen. Amúgy minél gagyibb minőség, annál büdösebb. Speciel pont ez az anyag az, amiből nem mindegy, hogy milyen használsz. Az olcsók azért olcsók mert van benne sok-sok MMA, amit a fél világon betiltottak már, kivéve kínában. S mivel gondolom, nem szakmabeli vagy, valószínűsítem, hogy a neten rendelted, ami nem a legmegbízhatóbb beszerzési forrás.

Durva allergiád is lehet tőle, na nem a szaga miatt.

2013. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
új liqidet vehetek hozzá másik márkától ehhez a porhoz??????
2013. febr. 1. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
vehetsz. az is büdös lesz.
2013. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

rosszul fordítottam

nem liquid hanem liquid oldó(aceton)

jobban megnézve nincs is liquid

szóval szerzek de addig szerintem elleszek a csillámokkal meg a strasszokkal

szóval jó lesz ezekhez a porokhoz új liqid??

mindenkinek megy a like

2013. febr. 2. 12:32
 6/9 gabriell88 ***** válasza:
Ligvid nélkül nem lehet porcelánt építeni, a két anyagot keverni kell, és igen ami levegőre szárad az büdös.Vegyél zselét, azzal könnyebb dolgozni és nem büdös
2013. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

azt tudom hogy anélkül nem lehet csak nem jött még meg

csak túl sokba kerül az uv lámpa

problem megoldva

2013. febr. 2. 17:59
 8/9 gabriell88 ***** válasza:
Én is porcival kezdtem, de ha újra kezdeném, akkor zselét használnék, Nagyon gyorsan kell dolgozni a porcelánnal.Ne felejtsd el előtte lekezelni a kezet, bojhozd fel, majd kend le nail prep majd a primerrel(nem minden esetben gyártótól függően a porcelánhoz és a zseléhez más primer kell/kellhet)
2013. febr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gabriell88 ***** válasza:
A nem megfelelően előkészített kéz, gombásodást vagy felválást okozhat! Én egy 10-ért vettem akciósan a lámpám. majd beiratkoztam suliba, és kaptam az anyagokat.Lehet már őket csomagban is kapni..mármint a lámpát és az anyagot, úgy hallottam
2013. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!