Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik tetszik? A...

Nektek melyik tetszik? A színes vagy a nude körömlakk? melyik a kedvenc körömlakk színetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket szeretem. Talán a neon színeket nem. Általában hangulatfüggő és öltözék, hogy milyenre festem. Leginkább piros, bordó, fekete nude, vagy szürkés-barna. Szeretem még a barack színeket is. Viszont legtöbbször nem festem ki, mert nagyon hamar lepattog legyen az bármilyen márkás, meg két nap után megunom. :)
2013. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nude párti, mivel eddig még nem találtam olyat, ami normálisan fedne nude-ban. Kék, piros, fekete, narancssárga, sárga, lila,ezüst, arany...stb. A lényeg h jól fedjen, és ne legyen nagyon elvetemült szín. Magyarán: legyen irodakompatibilis.
2013. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mostanában eléggé leszoktam a körmöm festéséről, de nekem a kedvenceim a nude, az ilyen pasztelesebb kék, barack, pink. A vörös is nagy kedvenc. Illetve van pár élénk is, ami tetszik. (pink, narancs, zöld...)

Hangulatfüggő.

2013. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!