Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc körömlakk márkáto...

Mi a kedvenc körömlakk márkátok, ami tartós (nem pattog le másnap), szép és bő színválaszték van belőle?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Egyik körömlakk sem pattogzik le másnap ha helyesen elő van készítve a saját körmöd!
2010. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Amúgy opi, orly
2010. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A Dm és Rossman saját márkái nekem nagyon beváltak! Az Avonos viszont nekem nem jött be, akár már aznap is lepattog, hiába jól kenem fel!
2010. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz olyan húúúde drágát, akkor a miss sporty szerintem nagyon jó.

20L

2010. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már próbáltam mindenféle márkát és árkategóriát, de legjobban az Essence lakkok jöttek be. Tartósak és szép színekben kapható és nagyon olcsó. Nálam simán veri a nagyon márkás lakkokat...
2010. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, az Essence lakkok a legjobbak!
2010. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Nekem legjobban a L'Oréal Paris valamint a Crystal Nails-es lakkok váltak be.


Valakinél olvastam, hogy bármelyik jó, ha szépen elő van készítve a köröm. Azt tudod,hogy előtte, mielőtt belakkozod, kell alaplakkot is használni. Az egy teljesen átlátszó lakk. Sokan összetévesztik a körömerősítővel. Ha olyan boltba mész, ahol vannak lakkok, kérdezd meg az eladótól, hogy van-e alaplakk. Nem vészes, én legutóbb egy 1000-esért vásároltam.


Ezután kell a színes lakk, amilyenre akarod lakkozni. Ha mintát is akarsz, akkor azt ajánlom, hogy utána fogj bele, miután megszáradt, mert ha nem, könnyen elkenődhet.



Ha mindez megvan, akkor kell rá fedőlakk. Ha az rajt van, akkor nem fog tudni lepattodni a lakk, tartósabb lesz és fényt is ad neki.


Remélem segíthettem. Xoxo.

2010. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 SzilKa ***** válasza:
dm saját márkás, kallos
2010. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az előkészítés úgy történik hogy egy nagyon finom bufferrel felérdesítem a körmöt,majd nail prepet használok és ezután jöhet az alaplakk majd a többi.


Egy műkörmös.

2010. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
én is a Miss Sporty-t ajánlanám. Nagy a színválaszték és a drága körömlakkok közül is olcsó :D Kb 500 forint:D Bár már a Rossmann-ban nem találom :(
2010. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!