Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is be fog gyulladni?

Szerintetek is be fog gyulladni?

Figyelt kérdés
Beleraktam tegnap egy bizsu patkó ékszert a fülembe (helix piercing). Abba aludtam de csak akkor fáj ha hozzáérek. Barátnőm azt mondta bizsuba nem szabad aludni, mert be fog gyulladni és kezdhetem az egész füllyukasztást elölről. Ki vegyem vagy hagyhatom benne? Lehet bizsu fülbevalóban aludni? 14/L

2013. febr. 2. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A bizsutól valóban begyulladhat. Attól függ ki mennyire érzékeny rá.
2013. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 éve begyulladt. Azóta nem próbáltam
2013. febr. 2. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Látom, már 10 éves korod óta megvan a lyuk, ha 4 éve, tehát valószínüleg már rendesen átnőtt rajta a bőr. Tehát ha nincs erősebb nikkel vagy vas allergiád, akkor a bizsu se baj, de a szárvastagsága legyen az eddig bent lévővel megegyező. Bár erősen ajánlott legalább orvosi fém vagy plasztik-szilikon szár használata, nekem se bántotta a bizsu a porcot több év után. De még ha be is gyullad, azt le lehet kezelni. Szóval lehet benne aludni.

Bármi kérdésed lenne, írj privátban!


- The Blueskin -

2013. febr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!