Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szempillaspirál?

Melyik a legjobb szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez hülye kérdés de kíváncsi vagyok a véleményekre! A szempilláim szerencsére szép hosszúak,de egyátalán nem göndörek (van szempilla göndörítőm de nem sokat ér), szóval göndörítő és dúsító hatású kellene. Szeretném kihangsúlyozni a szempilláimat!:DD De nem szeretnék sokat kiadni érte (jó tudom ami olcsó az meg szar)kb. úgy max 2000ft-ig gondoltam. Előre is köszönöm!!

2013. febr. 3. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Maybelline Colossal Volume (a legelső sárga változat) nagyon szuper, nekem gyönyörű szempillákat csinál.
2013. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tévedés. Nem mindig sz.r az olcsó. Pl.: Lovely Curling Pump Up. Lepipálta a drága spirálokat nálam. Imádom.
2013. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Maybelline Great Lash. Csak egy ezres.
2013. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
essence I love extreme
2013. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Maybelline Illegal Length.

Kicsit talán több, mint 2000 ft, de nem túl sokkal.

Nekem nagyon bejött. Mondjuk alapból hosszú és göndör szempilláim vannak, de ha ez van rajtam, mindig megkérdezik, hogy műszempillám van-e (mondjuk ha mást használok sokszor akkor is), és már az osztálytársaim is kipróbálták, és nagyon tetszik nekik is. :)

2013. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az Oriflame Wonder Lash Mascara szempillaspirált használom. Nagyon nagyok lesznek tőle a szempilláim és elég göndörek. :)


[link]


És árban is elég olcsó :) (890 ft-ért vettem)

2013. febr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!