Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A köldök piercing problémát...

Kleyo kérdése:

A köldök piercing problémát okoz-e esetleges hasi ultrahang vagy épp röntgen során?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
röntgennél igen,ultrahangnál nekem nem kellett kivennem.
2013. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ultrahangnál nem, a röntgennél ki kell venni. Egy mozdulat.
2013. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat! Jövőhéten mennék últrahgos vizsgálatra, de akkor beiktathatok egy köldöklyukasztást is :) Igaz nem tudom hogy hogy kell kezelni egy köldökpiercinget(kivenni illetve visszatenni) mert újonc vagyok a témában de sztem, ez majd a szúrás után tisztázódni fog :)
2013. febr. 5. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szúrasd akkor inkább utána, mert én úgy tudom (fülpiercingeknél legalábbis így van..), hogy amíg nem gyógyult be a luk, addig nem jó kivenni az ékszert.
2013. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze mindenképpen utána terveztem a biztonság kedvéért, csak ha a jövőben lenne hasonló vizsgálatom, azért kérdeztem
2013. febr. 13. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
hasi ultrahangnál nem lehet bent a piercing,szúrás után pedig míg be nem gyógyul rendesen ami min. 3hónap télen,nyáron kitudja mennyi nem ajánlott kivenni..:/ esetleg kérdezd meg,ha benne van már biztos nem fog tetszeni az orvosnak de épp kitudja kerülni,csak szólj előre hogy nem divatolsz mert most szúrattad nem lehet kivenni,ezt neki is meg kell értenie:)
2013. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!