Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes magyar netes sminkáruh...

Érdemes magyar netes sminkáruházakból rendelni, vagy inkább magától a gyártótól?

Figyelt kérdés

Érdemes netről sminket venni?

Melyik oldalak a megbízhatóbbak, melyikek kamuk?

Melyikkel jön ki ugyanaz a termék a legolcsóbbra, a vámmal vagy a netes kiskereskedő vagy a drogéria hasznával?

Megéri összefogni több embernek és eggyüt rendelni a gyártótól?



2013. febr. 4. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy az alábbi két oldalról rendeltem sminkterméket és nagyon meg vagyok elégedve.

[link]

[link]

2013. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban engem is érdekelne valami megalapozott, átfogó vélemény, mert én sem igazán tudom eldönteni.

Sok gyártótól nem tudsz Magyarországról rendelni (szembesültem vele...), ráadásul eleve rizikósabb picit külföldről rendelni.

Én a sminkkel webshopot szeretem, mostanában nem nagyon néztem át a kínálatot, de régebben meglepődtem mennyire olcsó volt minden, és a legtöbb termék nagyon jó minőség. Ja és nagyon aranyosak, sokszor kaptam apró mintákat, ajándékokat is a rendeléshez. Direkt úgy volt összeválogatva, hogy még színben is passzolt azokhoz, amiket amúgy rendeltem, nagyon kedves volt tőlük. :-)

[link]

Annyi biztos, hogy megbízható és nem kamu. :-)

2013. ápr. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!