Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használjak?...

Milyen alapozót használjak? Nagyon száraz a bőröm

Figyelt kérdés

Este Excipial U Lipolotioval kenem be az arcom, ami az egyik legzsírosabb krém (orvos írta fel), majd reggel mielőtt felvinném az alapozót Garnier mattító krémmel [link] mivel nem egyenlő a bőrszínem mindenhol, de ez segít rajta.

Az első alapozó amit használtam az MaxFactor volt, elég sokáig bevált, de ha most felviszem a bőrömre, már ez is száraznak tűnik az arcom [link]

Mivel tudom h a Garnier BB alapozók hidratálnak is, ezért vettem, de viszont nagyon sötét a bőrömhöz, még a legvilágosabb típus is elüt tőle [link]

Most kipróbáltam a Maybelline Super Stay 24-et, de ettől is szintén nagyon száraz a bőröm, pedig ez rendesen fedne [link]


2013. febr. 6. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez volt a probléma a bőrömmel, csak mellette folyamatosan hámlott is. Az exci... krém nekem is jó rá, reggel smink előtt pedig aloe vera zselével kenem, mivel a legdrágább alapozó után is ugyanúgy lehetett látni, így tuti, hogy nem azzal van a gond. Az aloe verás krém, mivel ilyen zselés állagú egy "maszkot" csinál a bőrömön, így nem hatol be az alapozó a bőr mélyére, így nem is látszik, hogy száradt. Amúgy, ha nem muszáj, akkor ne használj alapozót, illetve hetente legalább kétszer radírozd a bőrödet, vagy készíts pakolásokat, azok sokat segítenek!
2013. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
legszivesebben nem használnék semmilyen alapozót (2 éve kezdtem csak el használni, 16 évesen), de mivel a szemem alatt elég nagy lila karikák vannak, ezért ha oda rakok sminket, akkor az elüt a többi arcrészemtől, szóval máshová is kell tennem alapozót :S a garnier mattító krém amúgy nagyon segített, előte elég excémás meg piros foltos volt a bőröm, de mostanra sokkal egyenletesebb színű
2013. febr. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!