Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi az a smink termék, amire...

Mi az a smink termék, amire most a legjobban vágytok?

Figyelt kérdés
Vágytok rá, de vagy nincs rá elég pénzetek vagy a megrendelés macerás? Vagy csak egyszerűen még nem szerezted be, de nagyon akarod. Nektek van ilyen?

2013. febr. 6. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szempillaspirál de még lusta voltam elmenni venni még nem fogyott ki a másik teljesen és egyébként is még utána kell néznek egy-kettő márkának. :))

Te mire vágy a legjobban?

2013. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Highlighter :) Hétvégén szerintem most már ráveszem magam, hogy elinduljak. :D
2013. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy bronzosítót szeretnék most nagyon és azt, hogy megérkezzen végre az Avon rendelésem, amit már több mint két hete rendeltem.:D
2013. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Egy igazán minőségi alapozót szeretnék, pénzem lenne rá, de valahogy sajnálok 10-20 ezer forintot kiadni rá, mégiscsak egy alapozó.
2013. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 ilyen van. Egy NYX Mega Shine szájfény, amit itt a környéken nem lehet kapni, meg nagyon szeretnék egy szép piszkos-rózsaszín nude rúzst, erre holnap megyek vadászni. :)
2013. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy NAKED szemhéjpúder palettát szeretnék, és egy YSL körömlakkot, de egyiket sem tudom most megengedni sajnos, a szülinapom meg majd nyáron lesz :(
2013. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most a Sigma rendelésemet várom nagyon. Már megrendeltem, de még nem érkezett meg. Régóta szerettem volna ezeket az ecseteket, csak sajnáltam rá a pénzt, de végre rászántam magam. A következő nagyobb rendelésem Coastal Scents lesz, még hiányzik 4 palettám, és néhány ecsetet is szeretnék, mert bár megvan a 22-es készletük, ecsetből soha nem elég.
2013. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5.!! Uhh az szrp lehet..ha talalsz olyan ruzst legyszi ird meg a nevet meg az arnyalatot!!!

En nekem a NYX - Dusty Rose pirositoja az, ami most nagyon kene.:D

Ha netrol rendeltek sminket akkor altalaban honnan szoktatok rendelni?:)

A Makeupplaza olyan jo lenne...de csomo mindenuk elfogyott, aztanbhogy hamarosan lesz....sokra megyek vele.:((

Nem tudom hanyadik hozzaszolo!:) Milyen alapozot akarsz, ami annyira horror aron van?:)

2013. febr. 7. 09:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem az a válaszoló vagyok, aki írta az alapozót, én a Sigmás vagyok, de nekem is van több Armani alapozóm, amik 20 ezer körül vannak. Meg MAC-ből is van több, ha csak kettőt veszel, hogy tudd szépen keverni a színt a saját bőrödhöz, egész évben megfelelő árnyalatokhoz, akkor is 20 ezer körül jössz ki.
2013. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jo..persze. tudom hogy vannak annyiert. De kerdem en hogy meger annyit? Vagy injabb azt kerdezem, mert en sok alapozot probaltam (jot - rosszat) de nem tudom elkepzelni h vmi 10-20ezres mennyivel tud tobbet egy mondjuk 4-5ezresnel:)
2013. febr. 7. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!