Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akiknek van orr- és köldökpier...

Akiknek van orr- és köldökpiercingjük! Milyen érzés volt mikor átszúrták? Nagyon fáj? Fülbelövéshez képest milyen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak szúrtam a köldököm, előtte magamnak a fülem de úgy, hogy jegeltem, hogy ne érezzem. Fülemnél nem éreztem amikor átszúrtam, köldöknél igen, de nem volt vészes, viszont mire beleraktam a pc-t, azzal megszenvedtem és fájt is, de a profik ezt megcsinálják 1 mp alatt.
2013. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen
2013. febr. 9. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a köldökről tudok nyilatkozni.Meg sem éreztem, olyan szinten hogy ráordítottam szegény csávóra hogy ne szórakozzon velem. :)

Nem néztem hoy mit csinál csak éreztem hogy a hideg lidokain spray-el lefújja, félperc múlva mondta hogy bent van az ékszer.Rákiabáltam hogy ne szórakozzon már velem, szúrja már be látja hogy félek, erre odanéztem és tényleg bent volt. :D

2013. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja ezzel ellentétbe nekem a füllbelövés az fájt.
2013. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem orrpiercingem van, nem fájt a szúrás, lidokainnal volt érzéstelenítve. Semmit sem éreztem belőle. Utána sem volt vele gond, 1-2 napig volt érzékeny. A fülbelövés nekem kellemetlen volt viszont, hangos volt, és csípett utána a fülem.
2013. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huuu :)) köszi mindenkinek a választ :D
2013. febr. 10. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves katucc!


Lehet páran félreinformáltak kicsit, lidokainnal nem érzéstelenítik egyiket sem, viszont ahhoz hasonló jégspay-vel, vagy egyszerű jégvízzel igen. Az pár másodpervig hat csak, a szúrás akkor tényleg nem fáj. Se fent se lent.

Nekem egy orrékszerem van, magamszúrtam, nem fájt, csak kicsit bekönnyeztem. Gyorsan gyógyult, baj nem volt vele sosem ;) Fülbelövés a porcba jobban érződik, mint orrba, vagy cimpába. A szúrás kicsit lassabb, de túl lehet élni. Egy egyszerű vérvétel sokkalta kellemetlenebb érzés nála.

Vágj bele ;)


- The Blueskin -

2013. febr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orrpiercinget lidokainnal érzéstelenítették tényleg. A tragus piercinget (és a többi fülpiercinget) tényleg nem lehet azzal, ahhoz fagyasztóspray-t kaptam. De a nyelvet, orrot, ajkat lehet lidokainnal.
2013. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!