Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ékszerkészítés (több kérdés)?

Ékszerkészítés (több kérdés)?

Figyelt kérdés

Szeretnék ékszereket csinálni.

1. A fülbevaló alapot, és a gyűrűalapot mivel tudnám helyettesíteni?(valahogy eltudnák készíteni házilag pl drótból)

2 A süthető gyurmából milyen márkát ajánlotok?

3 Tudnátok linkelni oldalakat, ahol be tudnám szerezni a hozzávalókat? vagy esetleg milyen boltban tudnám ezeket megvenni? (print ker esetleg ??, )

4 Tudtok olyan videót linkelni ahonnan meglehetne ezeket tanulni (ha lehet magyart)



2013. febr. 10. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

1. én drótból hajlítim mert nagyon drága a bolti és egy kis gyakorlás után lesz az olyan jó is cak le kell fertőtleníteni

2. én hobbiboltban veszek zsugorlapot ami összemegy a sütőbe

3. hobbibolt

4. youtubon van rengeteg

2013. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. el lehet készíteni ezt drótból, de szerintem felejtsd el...nagytételbe 100 darab 700ft. a fülbevaló alapból....csak keresni kell a nete, beírod fülbevaló alap és keresel egy neked megfelelő (postai, személyes átvétel)

2. süthető gyurma....nos a Formi olcsó, a színei jók, de hamar megszárad és vízzel se lehet keverni a Fimo job minőségű több színű, vannak effektes gyurmái, és nem jellemző rá a beszáradás.

3. ő...a hármas pontodnál elbizonytalanodtam, hogy ez komoly kérdés-e....ne már kreatív hobby kis tételeknél illetve gyöngy kereskedések a nagyobb tételnél a gyurma szintén kreatív hobby és egyes papírboltok mint a pirex.

4. a magyar videókat nyugodtan felejtsd el konkrétan 6 darab van beőle egész youtubeon ez kevés hogy megtanuld....én sem tudok angolul de a gyurma nem beszél....a videó lényege meg hogy van kép is....

na már mostan ha rá akarsz keresni a sütőgyurma angolul: polymer clay ezt írd be a képkeresőbe vagy a youtubera ha oktatóanyagot keresel írd mögé hogy tutorial ennyi...


Ne bénázz, igazából a gyurmázás könnyen tanulható, az internet igazi kánoánja a műfajnak...


de itt van két magyar video:

http://www.youtube.com/watch?v=d_AJ0rNI3kY


http://www.youtube.com/watch?v=0vyiM_GtPlM


De a magyarok is többnyire angolul pblikálják ezeket, mivel szeretnék ha 5-nél többen megnéznék a videójukat

2013. febr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!