Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 14 és fél éves lánynak...

Egy 14 és fél éves lánynak mennyi a megfelelő mennyiségű smink!?

Figyelt kérdés
14 és fél éves vagyok..Most szeretném elkezdeni magam sminkelni,persze csak nagyon az alapokat.. Tehát ki mit tanácsol?

#tini #kezdeti smink
2013. febr. 11. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Amennyivel jól érzi magát.
2013. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Szempillaspirál,natúr szájfény.-Semmi több!!!!
2013. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
2 kisebb, vagy egy nagyobb fangli.
2013. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

semmilyen. :)

amúgy szempillaspirál...meg mondjuk labello elég lenne :)

2013. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
A lányom osztálytársai agyonsminkelik magukat és nagyon öregíti őket a smink.Alapozót,púdert semmi esetre se használj,ha van bőrhibád inkább bőrgyógyászhoz menj,maximum antibakteriális korrektort,ha van egy-két nagyobb pattanásod. Szempillaspirált és szájfényt (fogmosás után)ajánlanék én is,ha alkalmi smink kell,talán egy vékony szemceruza vonal a felső szempillák tövébe.Ne vidd túlzásba.
2013. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem szemhéjtust is nyugodtan használhatsz szempillaspirállal :) persze csak csínján és a felső szemhéjadra. alapozó szerintem felesleges, ha vannak "hibák' a bőrödön maximum korrektort érdemes használni.
2013. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen egyáltalán nem sminkeltem. Aztán 16 lehettem, amikor elkezdtem, de évekig csak szemceruzát és max korrektort használtam. Tényleg vigyázz, hogy ne vidd túlzásba.
2013. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A húgommal sikerült meg értetni,hogy a tiszta bőr százszor szebb mint a "levakolt fej",szempillaspirált használ és maximum natúr szájfényt és a fiúk sem szeretik a "kikent" lányokat.
2013. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően kevés!!! (mennyiségű)
2013. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen csak labellot és gyógyszertárban kapható alapozót használtam, ami gyógyította az akkoriban nagyon csúnya, pattanásos, sebes, foltos bőröm. Mondjuk úgy, színezett gyógykrém volt, hogy el is fedje a csúnyaságokat. 15 éves korom után kezdtem el használni spirált és szájfényt, az mehet szerintem, de ha nem kimagaslóan csúnya a bőröd, mint nekem volt, nem kell semmi más kence. :)
2013. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!