Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 14 és fél éves lánynak...

Egy 14 és fél éves lánynak mennyi a megfelelő mennyiségű smink!?

Figyelt kérdés
14 és fél éves vagyok..Most szeretném elkezdeni magam sminkelni,persze csak nagyon az alapokat.. Tehát ki mit tanácsol?

#tini #kezdeti smink
2013. febr. 11. 20:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
46%
Patikai alapozó, ha pattanásos vagy, am szempillaspirál :) 16L
2013. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia:) 12,5 vagyok.(6.osztályos)tavaly,semennyire sem ismertem a sminket.(értsd:se korrektor,se szempillaspirál,semmi)De aztán nyáron,amikor mamámnál voltam,kikönyörögtem a szempillaspirált:)De mivel egyházi suliba járok,éppen hogy csak felkenek egy nagyon picit.Szemöldökre való zselét szoktam használni,ami nem engedi elkúszni a szemöldököm egy-két szálát,hanem egyben tartja,az egészet.szájápolót szoktam használni,meg amikor moziba megyünk egy kicsit halványabb szemcerkát:)de most egy tust szeretnék beszerezni,mert barátnőm szerint tartósabb,és főlülre nem tudok szépen szemcerkával rajzolni:(szóval tust fogok venni,de kb. egy hónapban 4x,ha fogom használni:)meg nekem nincs szükségem sminkre,bőrhibám nincs,hacsak nem egy kicsi táska a szem alatt,és smink nélkül is idősebbnek nézek ki.Sokan 15-nek néznek,ami valamelyik esetben jó,valamelyikben kevésbé:S Szóval kb.ennyi:)
2013. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen minek szemceruza meg tus??
2013. febr. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szerintem ez pont jó!!! már mindenki ilyennek sminkeli magát!!: [link]
2013. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!