Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet olyan színű...

Hogyan lehet olyan színű száj, mint a bőröd? Van olyan rúzs? Vagy talán fehér rúzzsal? Vagy mivel? Mert ha alapozót teszek rá, attól inkább kirepedezik és csunya lesz. Be tudnátok linkelni valami ezzel kapcsolatos oldalt?

Figyelt kérdés
mert elég kicsi a szám és nem áll jól, ha piros a szám.

2013. febr. 13. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Gratulálok..Minek fested ki?
2013. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

nincs olyan ember, akinek nem áll jól a szája természetes színe. a bőrszínű száj inkább rémisztő, mint szép.

nem tudok ilyen linket ajánlani - azt hiszem nem véletlenül nem botlok ilyen képekbe a neten.

2013. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem festem ki, csak az a baj, hogy nekem elég piros...
2013. febr. 13. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor használj rúzst -.-

Van barna is ....

2013. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nude rúzs - bármelyik drogériában kapható,csak szét kell nézni. Az alapozós száj undorító,de a nude rúzzsal is lehet visszataszító hullaszájat varázsolni,nem hiszem,hogy az szebb,mint a természetes.
2013. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmire gondolok

2013. febr. 13. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a drogériákban, nude vagy halván rózsaszínes rúzst keres. Szinte minden márkának van ilyen árnyalatú rúzsa, az essencenek tuti, múltkor láttam :D
2013. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen szín kb minden márkából van... mellesleg szerintem undorító, de hát te tudod. Egyértelműen mindenkinek a saját szájszíne áll a legjobban.
2013. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
alapozó!
2013. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
soha nem értettem mi a francnak kell alapozó a szájra,undorító.. vegyél nude rúzst nem hallottál már róla? de ha nagyon piros a szád akkor úgysem lesz olyan a rúzs mint a linkelt képen lévő lánynak mert át fog ütni a piros szád..
2013. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!