Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik jobb? Alapozo VAGY...

Melyik jobb? Alapozo VAGY szinezett hidratalo krem?

Figyelt kérdés

Neked melyik valt be jobban?

Melyikre szavazol?

Te melyiket hasznalod? ( nev+link, ha lehet)

Es melyik kevesbe karos?

(tudom,tudom.. egyik se jo es a pattanasos borre meg kevesbe mert rosszabb lesz, es ,hogy a baj forrast kene megkapni...)



2013. febr. 16. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az alapozót nem szeretem, meg nincs is rá szükségem, mert nem problémás annyira a bőröm. BB krémet használok, azt minden nap, nagyon bevált. A Helia D vált be a legjobban, mert nagyon világos a bőröm, és a többi BB krém amit próbáltam sötét volt nekem (Garnier, Nivea) Szépen kiegyenlíti az arcbőrt, mattít és egész jól fed. Én a pattanásokra és a karikákra korrektort használok még pluszban, és púdert is, így egész nap nem fénylik a bőröm.
2013. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Essence My Skin színezett hidratálót használok, és teljes mértékben elégedett vagyok vele.

Nincsenek pattanásaim vagy egyéb bőrhibáim, csak sápadt, egyenletlen színű az arcom. Ezen a problémán töklétesen segít.

Alapozót nem használok. Amúgy a színezett hidratáló nem káros, az csak egy hidratálókrém.

2013. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 QueenRavenna ***** válasza:
Nem vagyok pattanásos, csak néha nagyon sápadt, ezért Garnier BB krémet használok már 1 éve szinte minden nap és imádom.
2013. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mmano88 ***** válasza:
Én most Rimmel BB krémet használok, ez az első BB krémem. A fedése tetszik, nem fogok ezentúl alapozót használni, elég ez a hidratáló. Az egyedüli bajom ezzel csak az, hogy elég hamar elkezd fényleni. :/ Legközelebb másfélét próbálok majd ki. :)
2013. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!