Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik kompakt púder lenne a...

Melyik kompakt púder lenne a zsíros tág pórusomra megfelelő?

Figyelt kérdés
Ami kellőképpen mattít, de nem ül bele az apró ráncokba és nem maszk szerű?Egyenletes színt és bőrfelszínt ad.(színezett beige v.világos beige)Önmagában is használaható alapozó nélkül?
2013. febr. 17. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most rákaptam az áttetsző púderre, essence-től van egy, de oriflameben is láttam már. Max 1500.- forint, nagyon sokáig tart. Ez egy fehér színű por, de inkább ezt választom, mint alapozó és színezett púder 2 szín, nem beszélve bázisról ha olyanom van. Csak próbáld ki!
2013. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
áttetsző?Az nem jó mert elég problémás pattanásos a bőröm olyan kellene ami kicsit fed is.
2013. febr. 17. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Maybelinne Stay Matt! Kb 2000 Ft, ahhoz képest nem rossz, énis azt használtam amikor nagyon problémás volt a bőröm. Olyan púder viszonyt sajnos egyáltalán nem létezik, ami szépen fed alapozó nélkül is!
2013. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ahhoz nincs tükör..:(

És a bourjois piros gyümölcsös púdere jó zsíros bőrre?


Láttam van beépített tükre az nekem fontos.

2013. febr. 17. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Miss Sporty púder vált be nagyon. Önmagában nem igazán fed (de szerintem úgy egyik púder sem). Én nem alapozót, hanem BB krémet használok alá. Van benne tükör és szivacs :)
2013. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Több árnyalatban kapható?Majd megnézem a drogériákban.de még vacillálok az e.l.f. és a bourjois között is.:D
2013. febr. 17. 21:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis a Rimmel stay matt mellett döntöttem.Remélem beválik.:)
2013. febr. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!