Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Oriflame everlasting vagy...

Oriflame everlasting vagy studio artist a jobb?

Figyelt kérdés

Most szeretnék rendelni de nem tudom hogy melyiket!

Viszont most az evertlastingot nem lehet mert nincs benne a karalogusban!



2013. febr. 18. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb Oriflame terméket akkor is meg tudod rendelni, ha nincs benne a katalógusban, csak akkor drágábbak, ugyanis akatalógusban mindig az akciós termékek vannak.

Egyébként a következő katalógusban benne lesz az EverLasting alapozó 1299 forintos kedvezményes áron. Nekem csak ezzek az alapozóvan van tapasztalatom, én magam ugyan még nem használtam, de mást már sminkeltem vele és kifejezetten jónak tűnt, ár - érték arányban pedig szerintem kiemelkedő.

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az én tanácsadom mondta hogy ha nincs benne a katalogusban akkor nem tudom megrendelni :/ de ha benne lesz a következőben akkor várok! :) Akkor azt mondod hogy az evelasting jobban fed? az állagárol tudsz mondani valamit? nem szeretem a tul folyosat... nemrég vettem egy rimmel stay matt alapozót de nem fed és tul folyékony :S

Esetleg ha habállagút vennék? az jobb?

2013. febr. 19. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Az EverLasting inkább kicsi sűrűbb állagú alapozó, mint az átlagos, tehát a szírosabb bőrre is tökéletes, mert mattító hatása is van. :)

Én a hab állagú alapozókat nem ajánlom, nekem nem váltak be. Nem tudtam rendesen eldolgozni az arcomon és foltos hatása volt.

2013. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem a sűrűbb állagú alapozók tetszenek, az alapozó alá arctejet szoktam rakni amit nem hagyok beszáradni és azzal szépen el tudom kenni az alapozót.Ha a habállagú alapozót is ugyan igy csinálnám akkor jol el tudom dolgozni és nem lesz foltos! A habállagúbol melyiket ajánljátok? Ami fed is rendesen mert sok a bőrhibám!
2013. febr. 23. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Studio Artistot használom, a másikat még nem próbáltam. Elégedett vagyok vele, bár ez inkább olyan, mint egy krém..nem mondhatnám, hogy tökéletes a fedése, de legalább nincs maszk hatása és nem érzem, hogy van valami az arcomon:)
2013. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én studio artistot használok, elég híg, nekem elég a fedése, és a leghalványabb árnyalat tökéletes a bőrszínemhez, más típusnál sokszor a legvilágosabb is túl sötét. és ha nincs benne a katalógusban, akkor is rendelhető.
2013. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!