Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezne e olyan hogy a gyűrűbe...

Létezne e olyan hogy a gyűrűben benne van a 14K és a 585 jelzés és mégis azt mondják rá hogy futtatott arany? Esetleg mit is jelent a futatott arany? Akkor csak arany nem?

Figyelt kérdés
15 grammos aranygyűrűről van szó, annak ideén 85000 ért vettem. Ma meg be szeredtem volna adni cserére erre azt mondták h nem ér semmit, holott még a papír is meg van hogy hány grammos, és hogy mennyit ér. Köszönöm válaszotokat!

2013. febr. 20. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Futtatott arany az amikor nem az egész gyűrű készül aranyból hanem csak a felülete van bevonva arannyal,de az alapanyaga más.Javítson ki valaki ha tévedek.Egyébként én is jártam már így.Édesapám hozott nekem egyszer Belgiumból egy "arany"gyűrűt,aztán megszorultunk beadtuk volna a zaciba ott pedig kiderült hogy nem arany csak aranyozott.
2013. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!