Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3hete csináltattam a köldök...

3hete csináltattam a köldök piercingemet, ha kiveszem menyni idő alatt gyógyul be?

Figyelt kérdés

3hete lett csinálva,nem fáj eggyáltalán,de nincs vlmi mélyen,és nagyon piros is..szinte látni,h dudorodik..nagyon csúnya..küldhetek képet is!

vegyem ki vagy ne?

ha kiveszem,később úgy is megcsináltatom..



2013. febr. 21. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 hét még kevés idő ahhoz, hogy teljesen meggyógyuljon. Ne vedd ki semmiképp, még akkor sem, ha rosszul néz ki. Kb. fél évig is be lehet gyulladva, amíg gyógyul.
2013. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ki vettem..

nem volt szép,nem is ott volt ahol kellett volna,és csak minimálisan volt a bőröm alatt,néztem képeket,videókat(friss piercingekről)

és egyáltalán nem olyan volt mint a képeken..


a helye se semmi,a pupom felett volt,nem is ott ahol kellett volna,szerintem hamar begyógyul ,és később megcsináltatom valami normális helyen..

2013. febr. 22. 11:40
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én is így jártam. 2x szúrattam, és annyira rossz helyen volt (kint is és ferdén is) hogy a végére teljesen kilökte.

Mind2 esetben 5 hónapig bírta és nem hiszem hogy velem lenne a baj, mert ha ki is löki akkor max. 1 hét alatt kint lett volna.

Folyamatosan piros volt, be volt gyulladva, dudorodott, az ékszer mellett volt egy nagy púp amiből genny jött ki. Nem értettem miért van ez mikor barátnőmnek nincsen vele gondja. Második alkalommal mikor szúrta akkor szilikont raktunk be hogy hátha nem gyullad be, de azzal is piros volt és genny jött ki nem a megszokott helyen. Elmentem egy másik helyre (sajnos már későn mert ismét ki kellett venni) és azt mondta hogy sürgősen ki kell venni és minimum 1év mire beforr annyira kitolt velem ez a dolog.

Szóval igaz még a mai napig tanakodom magamban hogy akkor most azért nem sikerült begyógyulnia mert nem bírom vagy azért mert nem jól volt behelyezve. Mert az nem létezik hogy még a szilikont is kilökje. Vagy igen? Nem tudom.

Azt hiszem november elején lesz 1 éve hogy kivettem. Most ugye július van, de még mindig megvan bőven a helye. Egy picike lyuk alul felül. Sokáig volt piros, de az már végre elmúlt rég. Viszont a két pici lyuk között még mindig púpos a bőr.

Fogalmam sincsen mikor fog begyógyulni a helye, lehet már annyira sosem hogy újra lehessen csináltatni. Mondjuk ez elég bosszantó hogy így önhibámon kívül van ez az egész.

2013. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!