Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha pl. corába mész vagy...

Ha pl. corába mész vagy tescoba akkor hogyan sminkeled ki magad?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy, miért sminkelném magam vásárláshoz? Én ilyenkor többniyre felkapok egy farmert, valami lezserebb felsőt és egy kényelmes sport cipőt. Ha meg munkából megyek akkor a napi szolid smink van rajtam (már, ha van).
2009. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanazt akartam leírni amit az első válaszoló írt. Úgyhogy gondold a válaszát duplán :)
2009. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom. :D Mi a fenének sminkelném magam vásárláshoz???
2009. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én szoktam szemcerizát, és tust haszbnálni. annyira énsem sminkelem magam hozzá, de ha van kedvem mért ne huzzam ki a szemem?
2009. szept. 9. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igazábül lénse sminkelek, ha nagyon rondának érzem magam, pl nagyon gáz a hajam, akkor megpőróbálok egykis sminkkel javítani az összképen:D
2009. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha nagyon gáz a hajd miért nem megmososd vagy megfésülöd? Mi köze ennek a sminkhez?
2009. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szemcerka meg néha szájfény! Ha a sarki kisbolta megyek, ahol babakorom óta ismer az eladó néni, akkor sehogy!

Nagyobb áruház, több ember, minimális smink(korrigáló állarc) nélkül szinte meztelennek érzem magam ilyen közegben/tömegben!

Épp független vagyok, flörtölni ilyen helyeken is lehet ám, nem árt ha odafigyelek hogy nézek ki! ;)

2009. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15.15-ös te elég hogyismondjam....nemtom:D erre nincs szó:D

de a kedvedért elmagyarázom, h mitértettem ezalatt. gáz a hajam alatt aztértem, h nemáll jól, mert elaludtam v ilyesmi. nem fogom megmosni a hajam csak azért, mert lekell mennem a boltba, a sminkelés 3 perc, a hajmosás, szárítás 20 perc. értedmár?:D

2009. szept. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha csak oda megyek, akkor szepillaspirál és szájfény

ha előtte vagy utána is megyek valahova, akkor ugyanez + szemceruza és alapozó

2009. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én bekenem széklettel az arcod XD ha a tescoba mész:D:D
2009. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!