Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel kenjem a köldök piercingem?

Mivel kenjem a köldök piercingem?

Figyelt kérdés
Ma csináltattam. Már egyáltalán nem is fáj (kopkopkop). Azon gondolkoztam, hogy nem kenem semmivel sem. Ugye ha megvágod a kezed, vagy bármit, azt se kenegeted, és mégis szépen begyógyul. Vagy kenjem? Hétfőn veszek Octeinsept fertőtlenítőt, addig jó rá a Betadine? Köszönöm. :)
2013. febr. 23. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem kentem semmivel, mégse lett semmi baja... :))
2013. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért a szúrt seb más, mint egy vágott seb. Itt a tisztántartásra kell figyelmet fordítani, mert ha megtelepszik a lyukban bármi, olyan gyulladásokat kaphatsz, hogy.. Octenisepten kívül én mást nem használtam, annyit tudok mondani, hogy ne krémmel/kenőccsel kezeld. Betadine-t nem használtam még soha, azt nem tudom, hogy jó-e:S.
2013. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.: neked akkor bevált az Octeinsept, és meddig kellett kezelned? Begyulladt? Köszönöm. :)
2013. febr. 24. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A felső lyuk kb. 1 hónap alatt rendbejött, azzal nem volt gondom, amit alulra szúrattam már macerásabb volt, mert rosszul rakattam be a banánékszert, a nagy golyó volt alul és folyamatosan nyomódott, kicseréltem a két golyót, a nagy került a köldökömbe, úgy egy héten belül semmi baja nem volt:).
2013. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!