Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha már volt köldök piercingem,...

Ha már volt köldök piercingem, de kidobta a szervezetem, érdemes még egyszer megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Többektől hallottam, hogy másodszorra nem biztos, hogy kidobja a szervezetem, de olyat is hallottam már nem is vállalnak oda bökést, ahol már van heg. Ha a köldöknél kidobta a szervezetem a piercinget, valószínű hogy az orromnál is ez a helyzet lenne? Köszi a válaszokat!

2013. febr. 17. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen ékszered volt?

Titán ékszerrel kellene megpróbálnod! Annál nagyon alacsony a kilökődés veszélye.

A szalonban kéne a heget megmutatnod, ott megmondják, hogy újra tudják-e szúrni, de azért általában igen. :)

2013. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nikkelmentes volt az ékszer. Ha megyek az orromat bökni rákérdezek a köldökpiercingre majd ott is.
2013. febr. 17. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Titánon kívül jó a PVD is, vagy a szilikon száras. Mond meg nekik, hogy ar orvosi fém (általába arra mondják a nikkelmenteset) piercinged kilökődött. Persze ha rossz helyre lett szúrva az első akkor a kilökődés nem a szártíőustól függ. Orrnál más a helyzet, könyebben gyógyuló. Én orr pc-em kb 3 nap alatt teljesen meggyógyult, bár 1 hónapig nem cseréltem ki.

Ahol heg van, oda nem is vállalnak, mert az nem jó sajnos. Meg kell várni, míg teljesen elmúlik. De utána vállalnak. Nekem pl nyelvem volt anno varrva még kiskoromban és a nyelvpc miatt rákérdeztem anno még 5 éve, de nem volt probléma :)


- The Blueskin -

2013. febr. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hegem 3 éves, tehát a helye látszik csak. Akkor valószínű hogy megcsinálják! Persze majd ha megyek megkérdezem. Köszi a választ.
2013. febr. 19. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinálják, de sok értelme nincs. Sokaknak kilökődik a köldökpiercing, és csak kevés esetben az ékszer anyaga miatt. Nekem mindenhol bírja őket a bőröm (nagyon sok van), de a köldök az egyetlen ami soha nem maradt meg. Arra sincs semmi garancia, hogy ha másodszorra is kidobja, nem marad a helyén egy nagyon ronda heg. Ne erőltesd szerintem.

Az orrod ettől még bírhatja.

2013. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a 3. hozzászóló írja, tényleg jó a PVD is, sőt... nekem egyszer lett ilyen betéve, amikor semmiáron nem akart elmúlni a vadhús. És igen jó volt, talán jobb, mint a titán. (kár hogy csak kölcsön kaptam :P)


Szerintem próbáld meg egy jobb minőségű (titán, PVD, bioplast) ékszerrel, az orvosi fémet én sem bírom. Lehet nálad is ez van.

2013. márc. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!