Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Essence...

Mi a véleményetek az Essence zselés szemhéjtusáról és ecsetéről?

Figyelt kérdés
Könnyű használni? Tartós?

2013. febr. 27. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A zselés szemhéjtus az a kis tégelyben van, ugye? Mert karácsonykor azt vettem egyik barátnőmnek, akit húztam, és azt mondja, hogy jó, másik csajnak is tanácsolta, amikor neki kifogyott. :D Remélem, egyre gondolunk. :)
2013. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen, az a zselés szemhéjtus. Köszi a választ! :)
2013. febr. 27. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem vált be, bár sokan dicsérik. Mondjuk nekem még egyik tus sem vált be, csak az, ha szempillaspirált használok tusként. Elég laza a szemhéjam, így minden tus előbb-utóbb egy másik vonalat képez ott, ahol nem kéne.
2013. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemrég beszereztem egy ilyen szemhéjtust ecsettel együtt a Rossmannban, keresgettem előtte neten milyet vegyek és ezt ajánlották többen.

Tapasztalatom: könnyen ki lehet húzni a szemet, nekem már elsőre is ment vele. Nagyon tartós! Amint kihúztam a szememet szinte meg is száradt és még este is fent maradt, nem tapadt össze vissza a szemhéjamon. Szép a színe, nem fakó szóval nekem bevált csak ajánlani tudom :)

2013. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ma vettem meg a zselés szemhéjtust és az ecsetet is. Első dolgom az volt,hogy kipróbáljam. Előtte filces tust használtam és azután kicsit furcsa volt az ecsettel dolgozni, de könnyen bele lehet jönni. Egyszerű, nagyon tartós, szép a színe.
2013. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Közben már én is beszereztem egyet, eleinte fura volt ecsettel, de már nagyon szép vonalat tudok húzni vele:)
2013. márc. 22. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!