Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek megvan az essence Nail...

Nektek megvan az essence Nail Art körömdíszítő szett?

Figyelt kérdés
Ha igen,nektek sikerült használni? Mert én megnéztem pár youtube videót ezzel kapcsolatban és egyszerűen nem sikerül azt az eredményt elérni...

2013. febr. 21. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]


Nekem az van meg, amin masni meg szívecskék, csillagok, pöttyök vannak stb.

Most a csillagok vannak a körmömön, de mire sikerült te jó ég. :D Direkt vettem hozzá ilyen essence körömlakkot is, de sz*rt nem ér. Úgyhogy itthon kipróbáltam vagy 20 másik lakkot. Abból 3al, ha sikerült és sajnos nem mindegyik minta. A masni pl. az istenért nem jön össze. Kísérletezz vele sokat.

2013. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen és természetesen én is megvettem a hozzá ajánlott körömlakkot,de akkor te is úgy jártál vele,mint én. köszi a tanácsot! :)
2013. febr. 21. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet, hogy hülye kérdés, de lehúztad róla a fóliát? Én alig vettem észre, hogy van rajta. :D
2013. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem x) kíváncsi vagyok h így most végre működik-e :D
2013. febr. 22. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak én vagyok ilyen, megnyugodtam. :DD
2013. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is van, nehézkes a használata és a hozzávaló lakk hamar becsomósodott,másmilyennel meg kb egyáltalán nem működik

a minták nem jönnek ki rendesen, ezt én is megerősítem


max a lábamon használom, nincs meg a kézügyességem ahhoz, hogy a jobbkezem is vállalhatóan nézzen ki :)

2013. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ha nem is a legszebb,de nekem mind a két kezemen sikerült kidekorálnom és egész vállalható lett :D a legkönnyebb szerintem a masnins, a legnehezebb (ami kevésszer sikerült normálisan) a kétszíves és a csillagos,de a kedvencem eddig a hosszúkás,indás virágos vmi :D köszi1000x
2013. febr. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!