Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell használni a szem...

Hogyan kell használni a szem ceruzát?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
odarakod a szemedhez és húzol vele egy vonalat..ennyi:) de amugy gyakorloj sokat és egyre ügyesebben fog menni
2013. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak felülre használom, a felső szemhéjra a szempillák tövébe. Én egy kicsit meghúzom a bőrt a mutatóujjammal, hogy feszüljön a bőr, akkor könnyebb egyenes vonalat húzni. Sokat kell gyakorolni, nekem is nehezen ment az elején. Még annyi, hogy érdemes, hogy picit drágább, jó minőségű szemceruzára beruházni, azzal könnyebb dolgozni, nem kenődik el. Nekem Bourjois van, a tekerős, 2000 Ft volt. Én pl. az Avon ceruzákkal nem tudok szép vonalat húzni, nem fognak elég erősen és elmaszatolódnak.
2013. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!