Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legfinomabb Britney...

Melyik a legfinomabb Britney S. parfüm az in Control vagy a Fantasy?

Figyelt kérdés
Vagy melyik Britney parfüm ezeken kívül?
2013. márc. 2. 20:05
1 2
 1/19 gelazso ***** válasza:
szerintem mind a kettö rossz.
2013. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Miért már próbáltad?

Édes illatot keresek.

2013. márc. 2. 20:09
 3/19 anonim ***** válasza:
IMADOM A FANTASYT! ha edes kell a fantasy az tuti. en eddig a britneyk kozol csak azt probaltam de imadom:-)
2013. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Melyik a komolyabb illat mármint érettebb kifinomultabb?
2013. márc. 2. 20:50
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Láthatod, hányan értékelték, hány embernek van/volt/szeretne.. ezek alapján a Fantasy a nyerőbb, plusz youtube-on vannak videók amiben bemutatják a parfümkollekciójukat lányok és hát a fantasy elég gyakran feltűnik. Amerikában nagy népszerűségnek örvend.

2013. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez alapján nálam is a Fantasy lenne a befutó.
2013. márc. 10. 14:05
 7/19 A kérdező kommentje:

A tester azt jelenti hogy nem az eredeti csomagolásban van?Vagy pontosan mit takar az hogy tester ha online rendelek parfümöt.

Mert ha kupak nélkül van akkor az nem jó.

2013. márc. 10. 15:57
 8/19 A kérdező kommentje:
kupak nélkül nem párolog el?Tudom hülye kérdés :D
2013. márc. 10. 15:58
 9/19 anonim ***** válasza:

Kupak nélkül sem párolog el, de nem is minden teszter érkezik kupak nélkül. Parfümcenteren egyértelműen látszik a képen, hogy kupakos-e, de iparfüméria-'n is én úgy vélem, hogy amelyiknél az van írva, hogy teszter és a képen mégis van kupak az azzal is érkezik.



Kérdés, hogy téged zavar-e, hogy nincs kupakja, nekem fontos, hogy legyen, ezért ha úgy van hajlandó vagyok többet is fizetni. Gyűjtöm őket, szobai díszek és imádom csodálni és rendszeresen végigszaglászni őket.

2013. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Iparfümnél láttam a képen volt kupak.

Értem mondjuk én is azt szeretem ha eredeti csomi és különben is minek 100 ml?Az egy életre elég mennyiség.:D

Az tény hogy olcsóbban jön ki, de mégsem az igazi dizájn.

De jó neked én is gyüjteném ha megtehetném.:)

2013. márc. 10. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!