Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legfinomabb Britney...

Melyik a legfinomabb Britney S. parfüm az in Control vagy a Fantasy?

Figyelt kérdés
Vagy melyik Britney parfüm ezeken kívül?
2013. márc. 2. 20:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Fantasynak van kupakja a circus f.-nak pedig nincs.

De nekem úgyis a sima fant.kell.Majdcsak elfújkálom a 100ml-t főleg ha ennyire dícsérik csak nem lehet rossz.:D

amúgy amiben van csoki és málna azt imádom.:)

2013. márc. 10. 17:24
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

El lehet fújkálni gyorsan 100ml-t ha csak azt használod. Ha nem kell belőle sok, akkor is ha napi szinten használod egy év alatt simán elfogy.


Azért nekem sincs sok, csak jóval több mint szükséges, de 2x olyan hosszú még a kívánságlista mint a meglévőek száma. A vásárlási mániámnak csak a pénzhiány szab határt. Vannak jóval fontosabb dolgok is mint egy újabb parfüm, de attól függetlenül le sem lehet robbantani az online parfümériákról és a fragranticáról - álmodozok.

2013. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Szintén, akárcsak én is bújom a parfümériákat olvasgatom az összetevőket és keresem a legfinomabb illatot.:)

vásárlási mániám nekem is van,egyedül nálam is a pénz szab határt.Igazából van egy kedvenc parfümöm a Nina Ricci Riccije őt is imádom már meg van évek óta és csak 50 ml mert nem használom mindennap mert viszonylag erős az illata inkább esti alkalmi illat.De most olyan kellene amit hétköznap is viselhetek és tartós is.:)

2013. márc. 11. 10:06
 14/19 A kérdező kommentje:

Ez a Nina Ricci ricci azért lett az egyik kedvencem mert különleges kicsit füstös szexi intenzív nőies illat.Olyan illat ami azt sugalja:Itt vagyok csak rám figyelj!Érezni a

rebarbarát, tubarózsát, pachoulit de nem túl erősen pont jól elvan találva.Igazán édes illat.Önbizalmat ad és energiával tölt fel ezért szeretem.:)

Persze nyáron túl sok lenne, viszont télen vagy ősszel ideális ha vonzó szeretnék lenni.

A Britney parfümök azért érdekelnek mert édesek és szeretem az édeskés illatokat.:)

2013. márc. 11. 10:33
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem a Bvlgari Jasmin Noir a legnagyobb kedvencem - amit meg is engedhetek magamnak.


Egyébként szerintem még illatold meg őt is -> Chopard Wish - a dm-ben nálunk van, szóval ott összefuthatsz vele jó eséllyel.

Hasonló árkategóriában mozognak a JLo parfümök, nekem is van egy az After Dark, édes gyümölcsös illat, igazán tartós és intenzív.

Plusz, igaz még nem ismerem, de figyelmedbe ajánlom Mariah Carey M-jét. Ő is abban a kategóriában mozog amit keresel.

2013. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Oké majd megnézem.bár nem tudom elképzelni a lonc illatát, de alapvetően kedvelem az ibolyás illatokat viszont nem mindig.Egy olyan illat kellene ami fiatalos édes és hétköznap nappalra is jó.Ez a JLo-s már emészthetőbb viszont már van egy pár gyümölcsös parfümöm,de dinnyés még nincs úgy hogy még ő is szóba jöhet.

Britney-s parfümöd van?Fantasy?Annyira megtetszett az üvege.:D

2013. márc. 11. 15:56
 17/19 anonim ***** válasza:
Van Britney, igen. A Curious. Teszter nélkül vettem egy 30miliset leárazva a nyáron. Nem kifejezetten az én illatom, de most így tavasszal szépen mutat. Egyébként azt hittem, hogy a fekete lesz a dobozban, csak mikor kibontottam jöttem rá, hogy nem és jutott eszembe hogy az in control curious. Amúgy tartós illat, nappalra tökéletes, változatosságnak jó.
2013. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A fekete az in control ha jól tudom.

Biztos jó mindekettő bár a fragranticán lehúzták ezt is.

Így nehéz eldönteni látatlanban.Kár hogy nem lehet kiprbálni vagy megvenni boltban Mo.-on.

2013. márc. 11. 19:11
 19/19 anonim ***** válasza:

Még pár amit megnézhetnél esetleg:

Versace - Versace Woman

Salvador Dali - Laguna

és a Roberto Cavalli illatok. :)

2013. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!