Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves vagyok nagyon szeretné...

14 éves vagyok nagyon szeretnék egy köldök piercinget csak az a baj hogy anya nem engedi. Szerintetek vegyem őt rá vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy anyu nagyon félt mindentől ez alatt értek egy vér vételt egy fül ki lövést mert amikor ilyeneken vagyok majd szív rohamot kap de nagyon szeretném :// micsináljak? Szerintetek még nem korai ez a köldök piercing? Vagy egyáltalán hogy állna? Mondjuk nem vagyok se sovány se dagadt úgy a kettő között szóval szerintem jól állna
2013. márc. 4. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még várj vele kb. 3-4 évet. Ha meg utána is szeretnél még, akkor hajrá :) Lehet idősebb korodra meg fogod magad gondolni, bár a piercinggel nincs gond, mert akkor kiveszed és beforr elvileg, de szerintem még várj vele picit :)
2013. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj vele pár évet. 16 alatt azt hiszem piercer szülői engedéllyel sem szúrhat, 18 alatt is csak azzal.
2013. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom (14 éves) nyáron ment el a köldök piercingeshez (elkísértem)és nagyon jól megcsinálta én is szerettem volna de mivel stewardess szeretnék lenni így nem lehet !! Sztem nyaggasd és nem túl korai! !:D
2013. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
férfiként mondom, tök gáz a köldökpirszing. én pl imádom a lányok hasát simizni, csókolgatni, és a pirszing eléggé el tudja ezt rontani. Ráadásul nem is szexi, inkább kurv4s.
2013. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó akkor még várok vele :) Köszönöm a kommenteket :)
2013. márc. 6. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!