Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen festékkel lehet szakáll...

Milyen festékkel lehet szakállat festeni?

Figyelt kérdés
Olyan (haj)festék érdekelne, ami kimondottan erre való és nem fogja meg a bőrt. Hallottam Henna festékről, de nem ismerem... Nem tud valaki ajánlani? Esetleg szemöldök festék? Nem tudom merre induljak...

#szakáll festés
2013. márc. 8. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg megkérdezhetném, hogy mire kellene a festék? Persze, ha nem probléma :P Sima hajfestékkel is lehet, a bőrt utána ecettel is le lehet mosni. Vagy vannak hajszínezők, azok pár hét alkalmával "kimosódnak".Hennát nem használtam még, az nem tudom,hogy milyen lehet. Ami fontos,hogy rendes festékkel szemöldököt és szempillát nem szabad festeni, arra van speciális festék, ami ha szembe kerül nem károsítja annyira.

Ha sötétre akarod festeni, akkor ne feketét, hanem sötét barnát válassz, mert a feketének lehet kékes fénye, ami azért természetellenes. Meg a pici vöröses beütéssel is vigyázni kell.

Remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!