Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes lenne erősebben...

Érdemes lenne erősebben sminkelnem? Amikor kész vagyok a sminkkel úgy érzem, hogy jó, nem túl sötét, nem túl erős, de látható, később meg mintha nem is lenne semmi.

Figyelt kérdés

Általában csak egy kis bézs és közepes barna szemhéjpúdert használok, szépen összedolgozva a határon. Amikor kész vagyok a sminkkel, úgy érzem, hogy tök jó, mert szépen látszik, nem túl erős, nem hivalkodó, mégis szépen kiemeli a szemem. Aztán eltelik 5-10 perc és úgy érzem, hogy alig látszik valami.. De többet meg nem merek feltenni, mert félek, hogy túl sok lesz..


Szerintetek mi lehet a gond? Próbáljak meg több szemhéjpúdert használni, hogy kicsit erősebb legyen, vagy mi?



#barna #smink #erősebb smink
2013. márc. 10. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
használj alá szemhéjalapozót és nem potyog le róled a festék
2013. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, használok szemhéjalapozót, és nem hiszem, hogy pár perc alatt lepotyogna a szemhéjpúder egyébként is. Valami más tipp?? :)
2013. márc. 10. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hangsúlyosabb tusvonal, nagy szempillák a leírtak mellé. Szerintem ez hétköznapra nem kevés, pont jó.
2013. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!