Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sötét színű hajú, és szemű...

Sötét színű hajú, és szemű lányok! Melyik képen látható fickót találjátok helyesebbnek?

Figyelt kérdés

Tényleg csak a felsorolt tulajdonságoknak megfelelő lányok válaszoljanak! Sötét, szinte fekete haj, szem dettó.


Képek:


1,

[link]


2, [link]



És még valami..próbáljatok meg most elvonatkoztatni a képen látható személyektől, csak a külsőre koncentráljatok, és az alapján döntsetek.


Kort is írjatok!


Köszi! (:


2012. okt. 18. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. 20L
2012. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább ez: [link]
2012. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is egyik sem igazán, de az előző válaszoló által linkelt még kevésbé.

Ha mégsem vonatkoztatok el, akkor Ryan Gosling egyes filmjeiben jól nézett ki, szóval inkább ő, csak nem ezen a képen.

27L

2012. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Részemről sem tetszik egyik sem, de ha már muszáj választani, akkor a második. Mondom ezt annak ellenére, hogy a sötét hajúak az eseteim.

23/L

2012. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként mire megy ki a kérdés?

Hogy a sötét hajú-szemű lányoknak a sötét, vagy világos pasik tetszenek?

A páromnak sötét haja és világos szeme van, a világos szemű pasik jobban tetszenek, de volt exem, aki sötét hajú/szemű volt. Előző voltam.

2012. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem megemlíteni a legfontosabbat. A két kép közül kell választani, itt és most! Egyiket mindenképpen!


Különben, meg azt vizsgálom, hogy az egy rasszhoz, hasonló génekkel rendelkezők vajon mennyire találják vonzónak a totál ellentétes génekkel rendelkező, ellentétes nemű egyedeket. Pl. most ebben a konkrét esetben..déli lányok - északi fiúk.. Igyekeztem jóképű példányokat találni, sajnálom, ha nem sikerült. De így, hogy leírtam, mi a lényeg, segíthettek már ez alapján is. Tehát, hogy egyébként miként vélekedtek a dologgal kapcs.

2012. okt. 18. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő ocsmány.De ha már kell választani,akkor ,egyena 2
2012. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább az első. Ő kicsit olaszos, a második inkább nyálas, férfiatlan.


25/L

2012. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az újabb kérdésre - én félig mongolid, félig europid rasszba tartozom. Nekem inkább az északi típusú fiúk jönnek be világos szemmel, a haj mindegy. Meg persze összességében nézzen ki jól :)

Az olasz típus nem bejövős, az ázsiaiak se tetszenek úgy általában és a feketék sem.

2012. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Innen az első, mert arcra helyesebb. De egyébként legjobban a szőke, barna szemű fiúkat szeretem.
2012. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!