Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek hány darab szempillaspi...

Nektek hány darab szempillaspirálotok van? Én úgy érzem kezdek fanatikus lenni :-)

Figyelt kérdés

Nekem összesen 7 db van, ebből 3 viszonylag régebbi, 4-et pedig az utóbbi 3 hétben vettem, ennyi idő alatt pedig ez elég sok szerintem :D (és még ha csak szempillaspirálokat vettem volna mindig, de neeeem)

Nem is tudok már mit kezdeni velük. Természetesen mindet kinyitottam, szóval féléven belül el kellene használnom őket, de valamiért úgy érzem, hogy szükségem van még 1-2re. :D


Szóval nektek mennyi van? Azért remélem lesz olyan is, aki engem bőven felülmúl. Barátnőim elvannak 2-3al is.



2013. márc. 13. 22:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Tudod hogy nem tudsz vele mit kezdeni, akkor minek veszel ennyit? Legalább mind egyforma fekete? Mert akkor abszolút semmi értelme. Nekem van egy fekete, egy kék, egy lila, ha elfogy akkor veszek másikat.
2013. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig van egy aktuális. Egyébként kb 3-4, mert azokat kaptam/nem váltak be. Mindig ugyanazt a fajtát veszem, igaz kicsit drágább, de teljesen megéri, mint sok olcsó sz*rt venni. Már vagy 2 éve ugyanazt használom. Nem értem minek ennyi, majd látod, hogy felesleges, csak befog száradni az összes...
2013. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
Egy se. Nélkülük is olyan fekete meg akkora szempilláim vannak, mint egy tehénnek.
2013. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1. Nem mind fekete, de nagyrészt igen :)

2. Nem tudom, hogy ez most célzás volt-e, de nem olcsó szarokat veszek. Bár relatív kinek mi az olcsó, van akinek. egy Essence is drágának számít, viszont olyan is, akinek egy Chanelt is semmiség kifizetni.

3. Örülök neked, viszont nyilván nem hozzád szólt a kérdés. Nekem is nagyon szép, hosszú és ívelt pilláim vannak, viszont szőke haj mellé nem igazán kaphattam ébenfekete pillákat, ezért szükségem van spirálra.


Amúgy köszi a válaszokat, de nem igazán kértem megjegyzéseket arra, hogy szerintetek sok-e egyszerre 7 szempillaspirál, csupán annyit, hogy nektek mennyi van! :)

2013. márc. 13. 23:41
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Igen, sok annyi szempilla spirál, teljesen felesleges. És gondolom azért jöttek a válaszolók személyes példákkalm hogy kövesd őket és ne vegyél feleslegesen annyi cuccot.
2013. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

0 db.


23/szőke lány.

2013. márc. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem olyan 4-5,de ebből mindennap kettőt használok csak:) amúgy,teljesen megértelek,én is állandóan vennék újat ha meglátok egy szép csomagolásút,csak sajnálok rá kiadni annyi pénzt feleslegesen,mivel van otthon csomó :)
2013. márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
1 darab van, bővel elég, én már a kettőt sem értem teljesen.
2013. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
3db van, ebből már az egyik üres, csak jó a keféje és azért tartogatom még mindig. Többi kettő közül is csak egyet használok mert a lovelys nem vált be, pedig nagyon dícsérik....
2013. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy van, fekete. De ha nem egyformák, akkor miért ne lehetne egyszerre több?
2013. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!