Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A microdermal piercingem 2-3...

A microdermal piercingem 2-3 hónapot bír csak. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Már többször újra lett rakva (mindig más helyre, nem a hegbe). Mindig csak 2-3 hónapot bír ki, aztán elvékonyodik felette a bőr és kijön. Nem kilökődik konkrétan nem a szervezetem dobja ki, gondolom, mert nem nem gyullad be, nem fáj, csak a bőr elvékonyodik felette. Vagy simán elszürkül a bőröm a bemenetnél és kijön a piercing.


Titánból van, így allergiás sem lehetek rá.


Mi okozza ezt a jelenséget? Most már nem rakatom vissza, de azért érdekelne, hogy nekem miért nem maradt meg, amikor másnak évekig bent van.


Sokfajta piercingem van, egyikkel sem volt még gondom.



2013. márc. 15. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
de milyen microdermal? hol? több féle is van. egyébként a válasz ott van a kérdésben. a te bőröd lehet kevésbé bírja azon a helyen a pc-t. nekem is van csomó pc-m egyikkel sem volt gond csak a microdermallal...
2013. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A mellkasomon van.

De ezek után máshova se merem berakatni. :(

2013. márc. 15. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ez az a jelenség, amikor kilökődik! Mégiscsak egy idegen test! Egyéni, hogy ki miként reagál rá.

Nem mindegy, milyen a talp kiképzése, illetve a behelyező "keze" sem, de alaphelyzetben a microdermal fölött van a legvékonyabb bőr.

Ugyanez a suface piercingeknél is gyakori. A gyulladás, meg nikkelérzékenység az más, nem kell a kilökődéshez.

Bármely más piercinged biztos, hogy sokkal mélyebben szúrva került beléd. Azoknál egyébként nem vékonyodik a bőröd?

2013. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semelyik piercingemmel nem volt még probléma.

Van néhány surface piercingem is, azokkal minden rendben. Néha begyullad egyik-másik ha megrántom, de semmi kilökődést nem vettem észre. Pedig azért olyan nagyon mélyen azok sincsenek. Ezért nem értem, hogy a microdermal miért jön ki?

2013. márc. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!