Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki használja a Rival de...

Valaki használja a Rival de loop BB színezett arckrémjét?

Figyelt kérdés
Most akciós lesz Rossmann kártyával és érdekelnének róla az itteni vélemények is :)

#BB krém #Rival de Loop #színezett arckrém
2013. márc. 16. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én használom,kb két hete vettem a rossmann-ban:)Szerintem jó,mármint ha nincs olyan bőrhibád amit korrektoroznod kellene ugyanis én úgy tapasztaltam semmilyen más márkájú korrektort alapozót nem tűr meg.10perc után a korrektorozott rész átvált sárgába ami elég ronda tud lenni:/ Viszont ahhoz képest hogy egy árnyalatban kapható szépen fed,nekem nem igazán üt el a bőrömtől pedig eléggé fakó.Én előtte ugyan ennek a márkának a mattító krémjét szoktam felvinni az arcomra így tónusban rengeteget segít a két termék.. pontozva nekem 10/8-as:)
2013. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Nem használok sem alapozót, sem korrektort. 1 éve használok Garnier BB krémet, de most fog elfogyni és leszeretném váltani, mert annyira nem jött be. 700 Ft-ért most nem egy nagy összeg, szerintem megveszem. Remélem én is elégedett leszek majd vele :)
2013. márc. 17. 15:41
 3/3 anonim válasza:
Én ma rendeltem a Rossmann honlapjáról mert máig ingyenes a webshopból a kiszállítás.Ha esetleg már megvetted akkor meg tudnád mondani hogy milyen a színe?Barna bőröm van.
2014. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!