Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » HOl lehet vizálló, extrán...

HOl lehet vizálló, extrán dúsitó szempillaspirált venni? Ezer forint alatt max ezer forint! És hol lehet rendes alapozót venni kb ilyen árban ami szép és tartós?

Figyelt kérdés
Eddig mindig china markt-okban vettem és folyton lepergett a spirál! Néztem a maybeline-ket de baromi drágák nekem! Alapozókból pedig nm találok tartósat hiába a púder :|| XXX HELP

2013. márc. 16. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Spirál: Lovely Curling Pump Up (nagyon jó, 650 Ft körül van, én Max Factorok mellett használom egy olcsóbb verzióként, Rossmannban lehet venni, nem vízálló, de nem jön le csak úgy, nem morzsálódik meg ilyenek)

Amire azt tudom mondani, hogy NE vegyél, az az összes Essence és Avon spirál. Nekem 2-3 hónap után mindegyik hullott a szempilláimról, vagy simán beszáradt. Volt 2 Essence, amit párszor használtam és dobtam ki őket, mert úgy összetapasztották a szempilláimat.

Alapozó: ebből az Essence Soft Touch Mousse-ot tudom ajánlani. Jól fed és nem kell rá púder. 1150 Ft, ha jól emlékszem.

2013. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első válaszoló által említett Lovely curling pump up spirál nem jött be, beszínezte a pilláimat és ennyi, picit sem dúsított.

Viszont az Essence get big lashes vízálló spirálját nagyon szeretem, szépen dúsít és egész nap a helyén marad.


A Catrice 2 alapozóját (az infinite matt up-ot és a photo finish-t)kivonják a forgalomból, így most 700 Ft (2000 helyett). Nézz körül a Rossmannban, Müllerben, hátha nem kapkodták még el.

2013. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
JAjj nagyon köszönöm!:)) megfogadom a tanácsokat!
2013. márc. 17. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
essence mousse alapozót nem ajánlom. elég természetellenes színe van sztem. ha pedig jót akarsz, és olcsón, akkor tényleg a Rossmannban a leárazásokon érdemes vásárolni.
2013. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!