Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek az áron alul...

Szerintetek az áron alul kínált Avon parfümök mind hamisítványok?

Figyelt kérdés
Csak mert van amelyiknél árban pár száz forint eltérés van, soknál meg több ezer. Az egyetemi koliban is volt aki így árulta őket, és a neten is kínálják.

2013. márc. 16. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a vateráról tudok nyilatkozni, onnan szoktam rendelni. Leginkább azért adják áron alul őket, mert olyan tanácsadónők árulják, akik nagyban értékesítenek, ezért jelentős kedvezményt kapnak rá. Volt akinél láttam, hogy bármilyen terméket a katalógusból 35%-kal olcsóbban ad. Már nem egy parfümöt vettem a vaterán, és mindegyik teljesen ugyanolyan volt, mint amit a katalógusból rendeltem korábban. Az Avon egyébként sem akkora márka, hogy ilyen formában hamisítsák.
2013. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy.. Különben meg nem mindegy?!
2013. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, a kisebb márkákat nem szokták hamisítani
2013. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Joy Turner ***** válasza:
Az olcsó parfümöket nem szokták hamisítani.
2013. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem hamis, csak olcsón hozzájut a tanácsadónő, ha szerencsés, vagy nagyban csinálja és már elérte a 35%-os sávot


a tanácsadónőknek szoktak lenni olyan ösztönzők az Avontól (főleg egy új parfüm bevezetésekor szokott ilyen lenni), hogy pl ha 5-öt elad, akkor olcsóbban, ha 10-et, 30-at stb elad egy adott parfümből, akkor meg még olcsóbban kapja meg a parfümöt

2013. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, de van ami félár alatt van! Az hogy lehet? Tuti nem hamis! Én is vettem már. De akkor hogyan? Lopott?
2013. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az előttem írók már nagyon jól leírták, hogy miért tudják olyan olcsón adni a parfümöket. Magas az árengedménye az adott tanácsadónak és valamennyi haszonról lemond a vásárló javára.

De írok egy másik példát is, ami miatt úgy tűnik, hogy olcsóbban adja a parfümöt valaki:


Tegyük fel, hogy szeptember hónapban egy parfüm 2000 forintba kerül a katalógusban. Ebből kap a tanácsadó mondjuk 35% kedvezményt, azaz neki 1300 forintba kerül, így akár ennyiért tudja is árulni (35% kedvezménnyel).

Jön a következő hónap, amikor is mondjuk az adott parfüm 3000 forintba kerül. De most nem vásárol a tanácsadónő, hanem maradt neki az előző katalógusból (kampányból) pár darab. Ugyanúgy 1300 forintért is árulhatja, így még mindig nincs vesztesége, viszont az adott pillanatban már több mint 50% kedvezménnyel adja a parfümöt (a 3000 forintos jelenlegi ár miatt).

2014. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!