Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szem alatti karikára mit...

Szem alatti karikára mit ajánlatok? Folyékony, vagy stiftes korrektort, camouflage ceruza, fényvisszaverő korrektor? Akkora a választék, hogy nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Stifteset semmiképp, mert megül a kicsi ráncokba.

Nekem legjobban az essence stay all day folyékony korrektor vált be. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, könnyű eloszlatni, mintha nem is használtam volna semmit. :) Egyszerűen volt karika, nincs karika. :D

2013. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hű, nekem is az essence stay all day vált be! Elég jó kis cucc! :)
2013. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Smink alapszabály, hogy szem alatti karikákra való a folyékony és a fényvisszaverő korrektor. Bőrhibákra (pattanásokra, kisebb hegekre) stiftes való, vagy ceruzás. A camouflage-t, krémes korrektort lehet lehet szem alá és nagyobb bőrhibákra is tenni.

Az Essence Stay All Day nagyon jó szem alá, én azt használom. Ez folyékony és fényvisszaverő (ha fotózkodni szeretnél, akkor viszont érdemes kerülni a fényvisszaverőket, ezt csak kis extrának mondom :D).

2013. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszönöm:)A sárgás a lila karikára,a rózsaszín világosít,a zöld a pattanásokra?
2013. márc. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!