Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek az essence márka jó?

PannkaBubu kérdése:

Szerintetek az essence márka jó?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a márka a kedvencem! Fantasztikus, csak ajánlani tudom! :)
2013. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jó termékeik az árukhoz képest, pl a fekete üveges, gél hatású fedőlakk kedvencem. De vannak sz.r cuccok is, pl a rúzsaikról sok jót nem tudok elmondani, meg a fehér kupakos gél hatású lakk is használhatatlan.
2013. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szeretem a cuccaikat, már amelyiket kipróbáltam. A színes körömlakkok jók, míg a nude lakkok nagyon szarok. A fedőlakk kiváló. Szemceruzájuk is jó, bár én inkább barnát használok, egy vékonyabb csíkban, ahogy a feketét is, de vastagon kihúzva már nem tartós. A kézkrémnek jó illata van, puha lesz tőle a kezem, de találtam jobbat. Mást azt hiszem nem próbáltam.
2013. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a nude lakkok szörnyűek, pedig a színek gyönyörűek. Úgy használom, hogy a kevésbé szép színű, de jobb minőségű nude lakk megy alulra, rá az essence nude lakk, rá a fekete üveges fedőlakk :D
2013. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vannak jó és rossz termékeik is. Én nagyon szeretem a habállagú alapozójukat, púdereket, bronzosítókat, a Sun Club szemceruzát, a körömlakkok többségét, szájfényeket, szemhéjalapozót, Stay All Day és a stiftes korrektorokat, rúzsom egy volt, az is bejött, körömmatricák jók, stb. A szemhéjpúderekkel ilyen imádom-utálom viszonyban vagyok. Vannak nagyon szépek, de a többség csillámos, és hamar lekopik, utána meg már csak a csillám marad a szememen. Amit kategorikusan nem szeretek tőlük és soha többet nem veszek, az a szempillaspirálok. 3-at próbáltam, 2-t kb. 2 használat után dobtam ki, mert teljesen összeragasztotta és csomósította a szempilláimat, a 3. meg 1-2 hónapig jó volt, aztán elkezdett iszonyat módon morzsolódni. Nem is a keféikkel van a gond, hanem magával a cuccal, amik bennük van. Összességében az a véleményem, hogy a többi hasonló árkategóriájú drogériás márkához képest (gondolok itt a Miss Sportyra, S-he-re, NYC-re, Lovelyra) messze a legjobb.
2013. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor kimentem egy idore nemetorszagba, akkor ott bevasaroltam rendesen. Kb minden szinu korom lakkom van a nude koromlakkok is nagyon jok. A szempillaspiral, amit akkor vettem annal jobbat meg eletemben nem talaltam az a kedvencem es meg mindig jo :) a ruzsokrol is csak jot tudok mondani van egy nagyon jo szinu es kab minden nap azt hasznalom. A szemceruzak is nagyon jok. A tusok is jok es vettem ilyen szemoldok ala valo cuccot nem tudom mi az igazabol nem bontottam ki veletlenul vettem meg az is eleg jo en azt szemhejpuder ala hasznalom. Es a szemhejpuderek is jok. Egyszeruen imadom. Jo kis nemet marka
2013. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Először úgy gondoltam hogy az Essence csak rossz lehet, mert olcsó meg minden, de szerencsére pozitívan csalódtam, eddig szinte minden bevált, extra tartós szemcerka, színezett krémek, korrektor, ajakkontúr cerka, lakk, stb. Szóval szerintem jó márka.
2013. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nagyon jó és még olcsó is :) csak ajánlani tudom
2013. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy bemegyek a Rossmannba, minden állványra vetek egy pillantást, de az Essencenél vagy fél óráig időzök.xd

Amiről tudok nyilatkozni.

Szempillaspirál I  extreme - kicsit csomósít, de gyönyörű pillákat csinál.

Quattro - szép színük van, én szeretem.

Ecset - aránylag jók.:)

Amúgy az Essence szerintem elég jó márka, bátran ajánlom.:)

2013. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!